Zasíláme do zemí EU

Chcete-li zaslat naše výrobky mimo Českou republiku, není problém, rádi Vám vyhovíme. Zkontaktujte, prosím, náš zákaznický servis na e-mailové adrese: eshop@havlikovaapoteka.cz a my vám sdělíme výši poštovného.
Pro zásilky do Švýcarska, prosím, kontaktujte petra@apotekahavlik.ch a pro Slovensko náš slovenský e-shop na info@havlikovaapoteka.sk
Bohužel, nezasíláme do Norska.

Děkujeme, vaše Hpa.


  K tomu, abychom byli zdraví, stačí někdy málo. Všechno potřebné většinou roste tam, kde žijeme, kde jsme se narodili. My velkou část našich bylinek pěstujeme v ekozahradách v oblasti Podblanicka. Odtud je také většina bio rostlin, které používáme v naší kosmetice. S láskou a úctou k přírodě a bez použití chemie.

Díky perfektním znalostem dopřáváme našim bylinkám tu nejlepší péči v nejvhodnějších a nejčistších lokalitách. Vždycky se nám to ale nepodaří tak, jak bychom chtěli. Člověk míní a příroda mění: úroda bylinek není každý rok stejně velká, ani stejně kvalitní. Příroda je prostě ve své moudrosti nepředvídatelná. Některé byliny u nás navíc nevypěstujeme, ani kdybychom moc chtěli. Třeba avokádo, makadamii či argan.

Občas se stane, že musíme čelit různým, leckdy i humorným situacím. Zrovna minulý rok jsme museli oželet celou várku sušené kopřivy z jedné ekozahrady v oblasti Podblanicka. Při zpracování jsme totiž zjistili, že jsou na kopřivách myší chlupy. Pěstitelka je sice úžasná žena a má dlouholeté zkušenosti, ale ani ona zkrátka neumí přírodě a myškám poručit.

A tak jsme se museli poohlédnout po dalších dodavatelích, se kterými spolupracujeme dodnes. Opravdu moc jim děkujeme za to, že nás spolehlivě zásobují! Protože jedině díky tomu máme dost bylinek do našich výrobků.

Tisíceré díky posíláme:

Firmě Azelis, našemu dodavateli bio avokádového a bio ricínového oleje.

Firmě Míča a Harašta, od které odebíráme bio slunečnicový, bio rakytníkový a bio konopný olej, bio bambucké máslo, bio heřmánkový a bio rakytníkový extrakt.

Firmě Univar za jejich bio hroznový a bio chia olej.

Firmě Biomedica, od které máme bio makadamiový olej.

Leonardu Tarabovi z firmy LL spol. s.r.o., který pro nás zpracovává velké množství bio kopřiv a dalších rostlin.

Maroši Bujňákovi za bio vosk a bio med – první med lékopisné kvality.

Janě Badawi za zpracovávání a dodávání esenciálních olejů z meduňky a šalvěje.

Rodině Šulcových za právě započatou spolupráci – budeme se těšit na silné a zdravé bylinky z jejich krásné zahrady.

A protože dobrých a kvalitních bio produktů není nikdy dost, hledáme v Čechách i na Moravě další ekozahrady. Z předchozích zkušeností už dobře víme, že si musíme zajistit dostatek surovin z více zdrojů.

Každá bylinka však žádá své: má jiné nároky na pěstování i zdravý růst. Dejte nám prosím vědět, pokud víte o pěstiteli, pro kterého jsou kvalita a ekologie prioritou! A je jedno, jestli je z Čech, Moravy, nebo Slezska.

Předem moc děkujeme za vaše tipy. Česko je přece jedna velká zahrada a my věříme, že s vaší pomocí určitě najdeme nové dodavatele kvalitních surovin pro na naši apotéku.
   
Díky vám rosteme jako z vody a to ještě rychleji než kočka nebo štěňata :-). Jsme každým dnem větší a větší, a díky tomu musíme rozšiřovat naše pracovní procesy. Vánoční pohodu nám teď narušil nový systém (ne)POHODA, který nám jako šotek nastražil pár chyb v našem e-shopu a dokonce zpozdil dodání zboží do 24 hodin. Situaci již řešíme! Velmi se omlouváme za nedorozumění a děkujeme za pochopení.
MIMOŘÁDNÁ NONSTOP LINKA pro vaše otázky je k dispozici na telefonním čísle +420 722 917 666
Vaše HPA
ZMĚNA DOPRAVCE
Pro rychlejší a komfortnější doručení zásilek našim zákazníkům měníme dopravce. Nově vám vaše balíčky z e-shopu doručí místo České pošty společnost Geis Parcel.
Prodejní místa KDE ZAKOUPÍTE HAVLÍKŮV PŘÍRODNÍ ZÁZRAK?
> kontakty na prodejní místa
Připojte se k nám na facebooku
Staňte se naším fanouškem na facebooku!
Neuniknou Vám žádné novinky...
> připojte se
Jaký je rozdíl mezi bio medem a medem konvenčním?
Bio med je označení pro med nejvyšší kvality. Včely ho sbírají v přírodních oblastech bez zemědělské činnosti nebo v CHKO. Včelstva jsou umístěna v úlech z přírodních materiálů a jsou vedena přirozeným způsobem tak, aby si sama nasbírala dostatečné zásoby na zimu i na svůj celoroční rozvoj.
> více