Osvědčená kvalita
  Tradiční receptury
  Organické ingredience
  Netestujeme na zvířatech
  Apotéku jsem založila s úctou k čistotě a moci přírody a s myšlenkou na vnitřní krásu v každém z nás. A podle našich zákazníků to byl krok správným směrem.
  S láskou, Zuzana Krejčí
  O Apotéce

  Nejoblíbenější

  Útržky z našeho žurnálu

  Zpříjemněte si čekání na Vánoce s naším Adventním kalendářem 2022

  Nejkrásnější období v roce spojené s omamnými vůněmi tradic je tady: advent. Zpříjemnit si čekání na Ježíška půjde lépe s naším Adventním kalendářem, který v sobě skrývá 25 pečujících produktů, které jsme pro Vás pečlivě vybrali. A na Vás už je jen uhodnout, v jakém okénku se skrývá ten Váš...

  Celý text

  Jít do hloubky aneb trendy třífázové čištění pleti a jak na to?

  Přiznejme si to, všechny toužíme po dokonale hebké pleti, jenže občas čištění a odličování trochu podceňujeme, nechce se nám a malinko hřešíme. Jednofázové čištění pleti už zkrátka nestačí. Nejaktuálnějším trendem v péči o pleť je dvou až tří fázové čištění. Jak na to? Stačí dodržovat tyto tři...

  Celý text

  Jak nastartovat i zakončit svůj den s Havlíkovou Apotékou

  Po probuzení je důležité připravit svou pleť na nanesení kosmetických produktů i make-upu očistným rituálem. Ranní tříminutová maska vaši pleť dokonale nastartuje, dodá jí vitamíny, vyživí a účinně hydratuje, čímž pleť získá na jasu a zdravém vzhledu. A to vše během pouhých tří minut.

  Celý text

  Zahajte kariéru u nás

  Nákupčí pro organickou kosmetiku

  Pokud máš zkušenosti s nákupem a bavilo by tě nakupovat suroviny, obaly a další materiály pro organickou kosmetiku, čti dál :)

  Celý text

  Chceš se stát součástí našeho týmu?

  Chceš se stát součástí našeho týmu? Pošli nám svůj životopis na jakoukoliv právě aktuální pozici nebo “jen tak” na email hr@havlikovaapoteka.cz, ozveme se ti.

  Celý text