Osvědčená kvalita
  Tradiční receptury
  Organické ingredience
  Netestujeme na zvířatech
  Apotéku jsem založila s úctou k čistotě a moci přírody a s myšlenkou na vnitřní krásu v každém z nás. A podle našich zákazníků to byl krok správným směrem.
  S láskou, Zuzana Krejčí
  O Apotéce

  Nejoblíbenější

  Útržky z našeho žurnálu

  Jít do hloubky aneb trendy třífázové čištění pleti a jak na to?

  Přiznejme si to, všechny toužíme po dokonale hebké pleti, jenže občas čištění a odličování trochu podceňujeme, nechce se nám a malinko hřešíme. Jednofázové čištění pleti už zkrátka nestačí. Nejaktuálnějším trendem v péči o pleť je dvou až tří fázové čištění. Jak na to? Stačí dodržovat tyto tři...

  Celý text

  Jak nastartovat i zakončit svůj den s Havlíkovou Apotékou

  Po probuzení je důležité připravit svou pleť na nanesení kosmetických produktů i make-upu očistným rituálem. Ranní tříminutová maska vaši pleť dokonale nastartuje, dodá jí vitamíny, vyživí a účinně hydratuje, čímž pleť získá na jasu a zdravém vzhledu. A to vše během pouhých tří minut.

  Celý text

  Víte, o čem sní vaše pleť ?

  Odpovědí jsou naše čistící a odličovací séra, která nakrmí každou pleť podle toho, co právě potřebuje. Říká se, že člověk je tím, co jí. O pleti to platí zrovna tak. Dopřejte jí ten nejlepší pokrm, aby mohla zazářit a vy s ní...

  Celý text

  Zahajte kariéru u nás

  Retail Manažer pro Českou republiku a Slovensko

  Máte obchodního ducha, chcete růst a rozvíjet obchod srdcem jako my? Máte praxi jako obchodník? Působil/a jste v Retailu? Vedl/a jste tým?

  Celý text

  Poradkyně krásy v Liberci

  Baví tě prodej a kontakt se zákazníkem?

  Celý text

  Poradkyně krásy v Praze

  Baví tě prodej a kontakt se zákazníkem?

  Celý text