Osvědčená kvalita
  Tradiční receptury
  Organické ingredience
  Netestujeme na zvířatech
  Apotéku jsem založila s úctou k čistotě a moci přírody a s myšlenkou na vnitřní krásu v každém z nás. A podle našich zákazníků to byl krok správným směrem.
  S láskou, Zuzana Krejčí
  O Apotéce

  Nejoblíbenější

  Útržky z našeho žurnálu

  Tip na Valentýna: Zamilované balíčky plné péče, hydratace a svěžesti

  Valentýn je svátek lásky, který si zaslouží oslavit. Ať už jste zamilovaní nebo ne, najděte si čas na to, abyste udělali radost sobě nebo svým blízkým. Naše zamilované balíčky jsou plné péče, hydratace a svěžesti.

  Celý text

  3 nové botanické pleťové masky

  Přijďte si exkluzivně ve čtvrtek 18. 1. vyzkoušet do našich butiků nové masky Ambrosia, Energie a Metropolitan od Organické Apoteky.

  Celý text

  Staňte se součástí našeho týmu

  Přidejte se k našemu rostoucímu týmu Havlíkovy apotéky.

  Celý text

  Zahajte kariéru u nás

  Junior Controller/analytik

  Právě hledáme nového ambiciózního kolegu/kolegyni na pozici Junior Controller/analytik v Apotéce - vhodné i pro studenta.

  Celý text

  Asistent/ka majitele společnosti - Praha

  Naše hodnoty zahrnují excelenci, spolupráci a neustálý růst. Pracujeme v prostředí, které poskytuje mnoho příležitostí pro osobní i profesní rozvoj. V současné chvíli hledáme energického kolegu, který se nebojí výzev, administrativy, seberozvoje a cestování. Náplň...

  Celý text

  Store Manager - Praha (možnost i dalších měst v ČR)

  Nyní hledáme nového/novou kolegu/kolegyni na pozici Store Manager/ka.Baví Vás kromě perfektního zákaznického na prodejně být i lídrem a umět motivovat svůj tým? Chcete mít odpovědnost za svoji vymazlenou prodejnu? Orientujete se na výsledek a baví Vás dosahování cílů? Jste veselá, máte se...

  Celý text

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Produktové řady|CBD
  3. |CBD pleťový krém 30 ml