77 masek


Stejně jako je unikátní každá rostlinka, tak je i každá žena a také každá pleť jedinečná a má jiné potřeby. Představujeme vám 77 masek organické kvality, díky kterým si můžete vždy vybrat přesně to, na co má vaše pokožka chuť. Ta má totiž neustále měnící se potřeby v závislosti na tom, kde žijete, na ročním období nebo dokonce na dni v měsíci. Vytváříme produkty, které lze použít v jakékoliv kombinaci a díky tomu máme masku pro každou potřebu. Poslouchejte svou pokožku, v každém okamžiku vám řekne, co právě potřebuje.

Každá z nás má vlastní rituál, kdy pleťovou masku používá. Některé z nás si ji dopřávají jako výjimečnou péči o pokožku jednou týdně, jiné ji klidně využijí i několikrát denně. Dopřejte si jinou péči ráno, kdy pokožka potřebuje vyčistit a jinou během dne, kdy jí potřebujete dodat energii nebo třeba oživit před důležitou schůzkou. A chcete svoji pleť skutečně hýčkat? Pak nezapomeňte na noční masku, která o vaši pleť pečuje i během spánku. Probuďte se ještě krásnější.

Chcete o našich maskách vědět více? Prohlédněte si náš katalog.

na stránku

Filter by

Typ pleti
more... less
Co mě trápí
more... less
Konzistence
more... less
Složení masky
more... less
Filter
Zobrazeno 1 – 48 z 77 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím