Gelová maska Brusinka 30 ml (receptura č. 18)

164 Kč Cena s DPH
Gelová maska na pleť s extraktem z brusinky, která je navíc obohacená o jemný prášek z brusinkových semínek, nabízí jemný a šetrný peeling pleti bez života. Zjistit více

Brusinky jsou vitamínovou smrští. V jejich útrobách se totiž nachází velké množství cenných látek, díky kterým mají mnoho užitečných vlastností. Prospívají unaveným tvářím a obzvláště smíšeným až mastným pletím. Tak proč nesáhnout po této masce a nedopřát si trochu jejích zázraků?

Extrakt z brusinky obsahuje hojné množství organických kyselin, vitamínů C, A a B a minerálů jako jsou draslík, vápník, hořčík a fosfor. Působí dezinfekčně a protizánětlivě. Pleť ochrání před bakteriím a jiným mikroorganizmům, které by ji mohly škodit. Působí také antisepticky, pleť vyživí a zpomalí projevy stárnutí pleti.

Jemný prášek z brusinkových semínek se postará o jemný peeling odstraňující odumřelé buňky a o důkladné očištění pleti.

Účinky: jemný peeling a hydratace pleti

Typ pleti: unavená, smíšená až mastná pleť

Doba Aplikace: 3 minuty

Textura:: gelová peeling

Aplikace: Masku naneste na pleť kdykoliv během dne. Jemně si s ní promasírujte pleť, aby peeling vyhladil pokožku a nechte působit 3 minuty. Poté smyjte vodou.

Upozornění: U citlivé pleti může způsobit mírné prokrvení a začervenání pleti. V případě zarudnutí proto ihned smyjte vodou

Ingredients (INCI): Aqua (demineralizovaná voda), Glycerin (rostlinná hydratační látka), Amorphophallus Konjac Root Extract (extrakt z kořene zmijovce indického), Benzyl Alcohol (přírodní konzervant), Sodium Chloride (sůl), Vaccinium Macrocarpon Seed Powder (drcená zrníčka brusinky), Glyceryl Caprylate (emolient podporující konzervaci), Carrageenan (přírodní zahušťovadlo), Citric Acid (kyselina citronová pro úpravu pH), Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract (brusinkový extrakt), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate (konzervanty pro potravinářství a certifikovanou přírodní a bio kosmetiku).

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

PREV NEXT