77 masek


Stejně jako je unikátní každá rostlinka, tak je i každá žena a také každá pleť jedinečná a má jiné potřeby. Představujeme vám 77 masek organické kvality, díky kterým si můžete vždy vybrat přesně to, na co má vaše pokožka chuť. Ta má totiž neustále měnící se potřeby v závislosti na tom, kde žijete, na ročním období nebo dokonce na dni v měsíci. Vytváříme produkty, které lze použít v jakékoliv kombinaci a díky tomu máme masku pro každou potřebu. Poslouchejte svou pokožku, v každém okamžiku vám řekne, co právě potřebuje.

Každá z nás má vlastní rituál, kdy pleťovou masku používá. Některé z nás si ji dopřávají jako výjimečnou péči o pokožku jednou týdně, jiné ji klidně využijí i několikrát denně. Dopřejte si jinou péči ráno, kdy pokožka potřebuje vyčistit a jinou během dne, kdy jí potřebujete dodat energii nebo třeba oživit před důležitou schůzkou. A chcete svoji pleť skutečně hýčkat? Pak nezapomeňte na noční masku, která o vaši pleť pečuje i během spánku. Probuďte se ještě krásnější.

Chcete o našich maskách vědět více? Prohlédněte si náš katalog.

na stránku

Filter by

Typ pleti
more... less
Co mě trápí
more... less
Konzistence
more... less
Složení masky
more... less
Filter
Zobrazeno 49 – 77 z 77 položek

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím