Balíček Jsi k nakousnutí

930 Kč Cena s DPH

Balíček s výběrem pěti masek pro smíšenou, mastnou až normální pleť. Obsahuje kombinaci krémových, jílových a gelových masek, které pleť vyčistí, zjemní, rozjasní a zpevní. Masky společně kombinujte, či použijte různé, každou na jinou část pleti.

Zjistit více

Balíček obsahuje produkty:

  • Liči 30 ml (krémová maska)
  • Třešeň 30 ml (gelová maska)
  • Růžový jíl 30 ml (jílová maska)
  • Růžový jíl s hroznovým peelingem 30 ml (jílová maska)
  • Lotos 30 ml (krémová maska)
  • Štětec jako dárek

Liči 30 ml (krémová maska)

Maska Liči je bohatá na antioxidanty, pleť rozjasňuje a zpevňuje.

Liči: obsahuje vysoké množství vitamínu C, dále riboflavin (zdroj vitamínu B2), niacin (zdroj vitamínu B3), minerály a stopové prvky jako sodík, vápník nebo draslík a jiné prospěšné látky. Zabraňuje předčasným známkám stárnutí a pomáhá odstraňovat skvrny na pokožce. Obsahuje také vysoké množství vitamínu E, který pleť podporuje k výrobě kolagenu.

Účinky: rozjasňuje a zpevňuje pleť

Třešeň 30 ml (gelová maska)

Extrakt z třešňových květů s peelingem z třešňových peciček obnoví energii unavené pleti.

Třešňové květy: jsou skvělým zdrojem hořčíku, železa, jódu, fosforu, zinku, vápníku, draslíku a křemíku. Obsahuje ve významné míře vitamín A, C, E a B. Působí účinně proti stárnutí, regeneruje kožní vazivo a zklidňuje podrážděnou pleť.

Účinky: jemný peeling pro vypnutí pleti, obnoví energii vystresované a unavené pleti 

Růžový jíl 30 ml (jílová maska)

Maska s extraktem z měsíčku pro dokonalé čištění jemné pleti.

Růžový jíl: tvořen směsí bílého a červeného jílu. Svou barvu získává díky železu, které pleť posílí. Výborné exfoliační, čisticí a detoxikační vlastnosti se postarají o odstranění ztvrdlé pokožky a odumřelých buněk. Zlepší texturu pleti a zanechá ji jemnou, pružnou a krásně zářivou.

Účinky: dokonale čistí jemnou pleť

Růžový jíl s hroznovým peelingem 30 ml (jílová maska)

Maska pleť zanechá čistou, rozjasněnou a jemnou díky obsaženým peelingovým zrníčkům.

Růžový jíl: tvořen směsí bílého a červeného jílu. Svou barvu získává díky železu, které pleť posílí. Výborné exfoliační, čisticí a detoxikační vlastnosti se postarají o odstranění ztvrdlé pokožky a odumřelých buněk. Zlepší texturu pleti a zanechá ji jemnou, pružnou a krásně zářivou.

Účinky: čistí a rozjasňuje

Lotos 30 ml (krémová maska)

Nabízí péči, která v pleti udrží správnou hydrataci, pružnost, sjednotí nerovnosti a napomůže v dosažení své přirozené krásy.

Lotosového květy: fungují jako kožní kondicionér, udržují správnou hydrataci pleti, zvlhčují a napomáhají s vyhlazením a pružností. Mají antioxidační charakter, zlepšují vylučování toxinů z kůže. Napomáhají obnovovat kožní buňky a zabraňují předčasnému stárnutí pleti. 

Účinky: zjemňuje a urychluje regeneraci pleti

Štětec (jako dárek)

Praktický pomocník na nanášení masky. Kosmetický štětec s jemnými syntetickými štětinami, dřevěnou rukojetí a afirmací. Štětec zajišťuje přesnou aplikaci, ale i hygienické použití a nanesení produktu.

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Dárky a domov|Balíčky produktů
  3. |Balíček Jsi k nakousnutí