Balíček Krásné slečny

1 838 Kč Cena s DPH

Mladost je radost. Milujte svou mladistvou pleť i s drobnými nedostatky, na které vám přinášíme řešení v tomto balíčku. Dopřejte si ošetření a péči, jež redukuje akné a uvádí mastnou pleť do rovnováhy. Vaše pleť stejně jako vy si zaslouží lásku.

Zjistit více

Balíček Krásné slečny
Mladost je radost. Milujte svou mladistvou pleť i s drobnými nedostatky, na které vám přinášíme řešení v tomto balíčku. Dopřejte si ošetření a péči, jež redukuje akné a uvádí mastnou pleť do rovnováhy. Vaše pleť, si stejně jako vy, zaslouží lásku.

Balíček obsahuje:

  • Krásná slečna - čisticí 1minutový elixír 200 ml
  • Krásná slečna - sérum na akné 30 ml
  • Krásná slečna - noční krém 30 ml
  • Krásná slečna - maska pařba 30 ml
  • Krásná slečna - denní krém 30 ml

Krásná slečna - čisticí 1minutový elixír
Jemný elixír pro čištění problematické pleti. Mastnou a nečistou pleť detoxikuje a otvírá zanesené póry. Preventivně působí proti tvorbě akné a začervenání citlivé pokožky.

Krásná slečna - sérum na akné
Sérum speciálně vytvořené k nanášení přímo na citlivá místa, začervenalé pupínky a flíčky. Sérum pokožku zklidňuje a intenzivně působí na problematická místa.

Krásná slečna - noční krém
Výživný krém pro problematickou pleť. Pokožku zklidňuje, poskytuje jí výživu a hydrataci po celou noc. Cytobiol Iris A2 a extrakty z černého rybízu a maliny působí protizánětlivě.

Krásná slečna - maska pařba
Pro zklidnění a detoxikaci kožních buněk pleti od nečistot. Pomáhá zklidnit zarudnutí a zánětlivé reakce. Pleť zbaví zašedlého tónu a krásně ji rozjasní.

Krásná slečna - denní krém
Krém lehké konzistence pro úpravu rovnováhy pleti, regulaci tvorby nadměrného mazu a regeneraci. Redukuje tvorbu akné, zmatňuje a dodává pleti vláhu. Zanechá pleť čistou a svěží.

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat