Deluxe balíček

2 895 Kč Cena s DPH

Balíček s výběrem produktů pro hloubkovou hydrataci, regeneraci a posílení pleti. Balíček obsahuje Elixír mládí a krásy, Sérum krásné Cecílie a ranní masku Královská snídaně pro pleť jako dárek.

Zjistit více

Proč používat Elixír mládí a krásy, Sérum krásné Cecílie a Královskou snídani pro pleť společně?

Elixír mládí a krásy se díky obsažené látce Juvinity a Ronnacare® Poppy SE dokáže dostat hluboko do pokožky (působí ve vrstvě epidermis a dermis). Prodlužuje životnost buněk díky tomu, že zabraňuje zkracování telomerů. Ty se věkem zkracují a když se zkrátí úplně, buňka umírá. Čím více buněk umírá, tím se zvětšuje prostor, kde chybí buňky a vráska je větší. Když je buňka živá (má chromozomy, které nemají zkrácené telomery), může se množit, tvořit nové buňky a pleť je tak pevná. Mastička vyživuje celou pokožku, zlepšuje celkovou hutnost, pružnost, pevnost, zářivost a jas pokožky.

Sérum krásné Cecílie působí na spodní vrstvu pokožky (dermis), kde podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Díky tomu pokožku zpevňuje. Když budete používat Elixír mládí a krásy a Sérum krásné Cecílie společně, budou zdravé a vyživené buňky stát na pevných základech, které posílí vitamín C. Díky této kombinace bude pleť pevná a posílená ve všech vrstvách.

Ranní maska Královská snídaně pro pleť se postará o vyčištění pórů a vrchní vrstvy pokožky. Pleť díky tomu vypadá zdravě a pevně. Tato kombinace tří produktů zajistí výživu a kompletní regenerační kůru. V pokožce "zamkne" mládí.

Elixír mládí a krásy

Exkluzivní mast, vytvořená podle receptu ze 16. století, obsahující výběr nejúčinnějších přírodních složek a obohacených o novodobé, patentované složky JuvinityTM a RonaCare® Poppy SE. S obsahem mateří kašičky, propolisu a medu, které chrání pleť před stárnutím a vyživují ji. Vzácný arganový olej v kombinaci s makadamiovým, hroznovým a avokádovým olejem navrací pleti vláhu, pružnost a hebkost.

Mast je určena pro pleť, na které jsou již patrné známky stárnutí v podobě jemných linek anebo vrásek, ztenčení a ochabování. Klinické studie obsažených patentovaných účinných složek JuvinityTM a RonaCare® Poppy SE prokázaly výrazné zpomalení projevů stárnutí pokožky a její restrukturalizaci.

  • Juvinity TM podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové, které v pleti s přibývajícím věkem ubývá a dochází tak ke ztrátě hydratace. Zároveň bojuje proti degradaci kolagenu, který zajišťuje pružnost pokožky. Výsledkem je restrukturalizovaná, vypnutá a vyživená pleť.
  • RonaCare® Poppy SE navrací pleti pevnost a elasticitu, díky svému složení vhodnému i pro citlivou pokožku má stejné účinky i na oční okolí.

Sérum krásné Cecílie

Sérum krásné Cecílie je vysoce účinné sérum vitaminu C. Obsahuje aktivační roztok umožňující vitaminu C proniknout do pokožky. Roztok napomáhá k vyrovnání pH pokožky pro následnou aplikaci vitaminu C. Ten by bez aplikace roztoku nebyl stabilní a funkční.

Produkt je určen pro každodenní použití po létě i po zimě. Vhodný je pro všechny typy pleti. Ideální pro ženy starší 23 let, které trápí známky předčasného stárnutí. Sérum krásné Cecílie bojuje proti stárnutí buněk, udrží elasticitu a pružnost, dodá pleti plný, mladistvý a velmi svěží vzhled, zbavuje pleť tmavých flíčků a snižuje výskyt pigmentových skvrn, prozáří a projasní pokožku. Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové. Pleť rozjasní, sjednotí její tón, redukuje pigmentové skvrny a poškození způsobené UV zářením.

Královská snídaně pro pleť 30 ml jako dárek

Královská snídaně pro pleť je 3minutová ranní maska s klinickou studií Pentavitin® (72 hodin hydratace) s Avokádem olejem, extrakty z Mateří kašičky, Rakytníku a Šalvěje. Tato lehoučká emulze tvořená kapalnými krystaly s významným obsahem látek pokožku hloubkově hydratuje a zabraňuje tak jejímu stárnutí. Produkt je vhodný pro všechny typy pleti.
Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat