Čistinka 100 ml

387 Kč Cena s DPH

Přírodní deodorant s povzbuzující citrusovou vůní grepu pro svěží pocit a krásný den. S přírodním krystalem a aktivní látkou Antiperspirant natural complex pro redukci nepříjemné vůně při pocení a potlačení růstu mikroorganismů rozkládajících pot.

Zjistit více

Přírodní deodorant bez použití chemických deodoračních látek pro svěží pocit. Zabraňuje vzniku zápachu při pocení, pečuje o podpaží a potlačuje množení mikroorganismů, které způsobují nepříjemnou vůni.

Účinky:

  • redukce nepříjemné vůně při pocení
  • zabránění množení mikroorganismů v podpaží
  • pro osvěžení pokožky po celý den

Účinné složky

Potassium Alum (kamenec) – přírodní krystal se skvělými deodoračními schopnostmi, působí jako antiseptické a antibakteriální činidlo. Zabraňuje pachu, ale zároveň neblokuje potní žlázy. Skvělá přírodní alternativa deodorantu.

Antiperspirant natural complex – aktivní látka, která pomáhá redukovat pocení. Obsahuje extrakt z přesličky, který účinně působí proti zvýšené potivosti a pokožku vyživuje. Esenciální olej z šalvěje lékařské působí deodoračně, antimikrobiálně a protizánětlivě.

Grep – esenciální olej z grepu má krásnou svěží citrusovou vůni, je antibakteriální a působí povzbudivě na tělo i mysl.

Aplikace: Deodorant nastříkejte 1–3x na pokožku podpaží a nechte vyschnout. Aplikujte během dne dle potřeby.

Upozornění: Produkt obsahuje alkohol, nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Organické přísady mohou zvýšit riziko alergií. U citlivější pleti doporučujeme vyzkoušet malé množství na pokožce zápěstí. Nepoužívejte ihned po holení.

Aqua (demineralizovaná voda), Alcohol Denat., Pentylene Glycol, Sodium Citrate (přírodní antimikrobiální látky), Glycerin (přírodní zvlhčující látka), Citric Acid (kyselina citronová pro úpravu pH), Potassium Alum (přírodní kamenec), Caprylyl/Capryl Glucoside (přírodní emulgační látka), Citrus Grandis Peel Oil (esenciální olej z grepu), Limonene, Propanediol (hydratační látka z kukuřice), Equisetum Arvense Extract (extrakt z přesličky), Salvia Officinalis Oil (esenciální olej z šalvěje lékařské).

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Péče o tělo|Deodoranty
  3. |Čistinka 100 ml