Refill deodorantu Čistinka 200 ml

983 Kč Cena s DPH

Přírodní deodorant s povzbuzující citrusovou vůní grepu pro svěží pocit a krásný den. S přírodním krystalem a aktivní látkou Antiperspirant natural complex pro redukci nepříjemné vůně při pocení a potlačení růstu mikroorganizmů rozkládajících pot.

Zjistit více

Přírodní deodorant bez použití chemických deodoračních látek pro svěží pocit. Zabraňuje vzniku zápachu při pocení, pečuje o podpaží a potlačuje množení mikroorganismů, které způsobují nepříjemnou vůni.

Účinky:

• redukce nepříjemné vůně při pocení

• zabránění množení mikroorganismů v podpaží

• pro osvěžení pokožky po celý den

Účinné složky:

Potassium Alum (kamenec) – přírodní krystal se skvělými deodoračními schopnostmi, působí jako antiseptické a antibakteriální činidlo. Zabraňuje pachu, ale zároveň neblokuje potní žlázy. Skvělá přírodní alternativa deodorantu.

Antiperspirant natural complex – aktivní látka, která pomáhá redukovat pocení. Obsahuje extrakt z přesličky, který účinně působí proti zvýšené potivosti a pokožku vyživuje. Esenciální olej z šalvěje lékařské působí deodoračně, antimikrobiálně a protizánětlivě.

Panthenol – jinak taky provitamín B5, je významný svými protizánětlivými, antibakteriálními a zklidňujícími účinky. Pokožku zanechává hydratovanou a navrací jí zpět její přirozenou rovnováhu.

Grep – esenciální olej z grepu má krásnou svěží citrusovou vůni, je antibakteriální a působí povzbudivě na tělo i mysl.

Aplikace: Odklopte do strany bílé víčko s kuličkou na 50ml lahvičce. Do ní nalejte část obsahu této láhve. Víčko s kuličkou zacvakněte zpět do lahvičky. Následně naneste na pokožku podpaží a nechte zaschnout. Refill vydrží na 4 doplnění.

Upozornění: Produkt obsahuje alkohol, nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Organické přísady mohou zvýšit riziko alergií. U citlivější pleti doporučujeme vyzkoušet malé množství na pokožce zápěstí. Nepoužívejte ihned po holení.

Ingredients: Aqua (demineralizovaná voda), Alcohol Denat., Sodium Citrate, Pentylene Glycol, Citric Acid (přírodní kon­zervační látky), Potassium Alum (přírodní kamenec), Propanediol, Cellulose Gum (přírodní emolient a zahušťovadlo), Citrus Grandis Peel Oil (grepový esenciální olej), Limonene, Panthenol (provitamín B5), Algin (přírodní zahušťovadlo), Equisetum Arvense Extract (přesličkový extrakt), Salvia Offici­nalis Oil (esenciální olej z šalvěje lékařské).

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Péče o pleť|Pleťové krémy
  3. |Krásná slečna s klinickou studií Cytobiol™ Iris A2 - 50 ml