Papírenka

562 Kč Cena s DPH

Nová, větší, praktičtější. Taková je naše vylepšená Papírenka, do které se vejde notebook, kosmetická taštička, lahev na vodu, svačina a plno další nezbytností. Nyní navíc i s vnitřní taštičkou pro lepší organizaci vašich denních nezbytností.

Zjistit více

Pamatujete na naši milovanou Papírenku? Připravili jsme pro vás novou a lepší verzi. Bude vaším praktickým pomocníkem pro každý den, můžete si ji sebou vzít do práce, na nákupy a poslouží jako originální doplněk. Nová Papírenka je větší, s přehledem se do ní vejde notebook, kosmetická taštička, lahev na vodu, svačina a plno další nezbytností. Má prodloužená ouška, pevnější materiál a vnitřní organizační taštičku ze 100% bavlny. Organizér je odepínací a pratelný. Doporučujeme jej prát ručně, či společně se světlým prádlem naruby na maximálně 40°C. Papírenka má přírodní béžovou barvu a je ušita z recyklovaného kraftového materiálu, který odolá i nepříznivému počasí či mechanickému poškození. Je omyvatelná, stačí ji jen otřít navlhčeným ubrouskem. Krásně drží svůj pevný tvar, je potištěná z obou stran a na přední straně má praktickou kapsičku.

Rozměry: 

  • spodek: 27 cm
  • vršek: 40 cm
  • šířka: 13 cm
  • výška: 30cm
  • délka uší: 50 cm
Celkové hodnocení: 5,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 1x

Super kabelka

Kabelku jsem dostala jako dárek k objednávce a od té doby ji s sebou všude nosím :) Materiál je opravdu odolný, kabelka je prostorná a praktická a vypadá dobře.


Také budete zbožňovat