Zamilovaný balíček

1 075 Kč Cena s DPH

Balíček "Miluji Tě a věřím v Tebe" obsahující limitovanou edici Andělské tváře, Porcelánovou panenku, olej z Damašské růže a heřmánkovou sůl do koupele.

Zjistit více

Andělská tvář (limitovaná edice s růžovým obalem)
Krém pro pro andělsky hebkou tvář je noční emulze pro vyhlazený vzhled pleti s obsahem extraktu z hlíz brambory a mateří kašičky jež tvoří dokonalou kombinaci pro zachování svěžího vzhledu. 

Porcelánová panenka
Šetrný enzymatický peeling s aktivními látkami PeelmoistTM z enzymů z papáji a Seboxyl® s antioxidačními účinky. Jemnější než chemické či mechanické peelingy pro dokonale hladkou pleť.

Růže damašská - tělový olej
Olej z damašské růže podporuje okamžitou obnovu buněk a chrání pokožku před působením volných radikálů. Vysoké množství účinných látek rychle prostupuje kožní bariérou až k zárodečné vrstvě pokožky a okamžitě ji ve spolupráci s ostatními látkami regeneruje.

Heřmánková sůl do koupele
Heřmánek pomáhá při hojení pokožky, léčbě drobných poranění a zbavuje pleť akné. Obsažené látky v něm působí protialergicky, podrážděnou pokožku či otoky zklidňují. Vůně heřmánku je vhodná při bolestech hlavy, úzkostech či strachu. Napomáhá k navození poklidu a při rozladění.

Jako první naneste Porcelánovou panenku. Doporučujeme nanášet na celé tělo. Udělejte si k tomu malý rituál a představte si, že všechno zlé, co se vám stalo, vezme enzymatický peeling s sebou. Peelmoist2E, enzymy z papáji a extrakty z černého rybízu a maliny fungují tak, že šetrně požírají odumřelé buňky.

Po tomto rituálu si napusťte vanu. Dejte si do ní naši sůl s heřmánkem. Bylinky mají zázračnou moc, takže když budete ležet ve vaně, zavřete si oči a představujte si letní louku posetou heřmánkem a na ní sebe, jak z přírody získáváte svou sílu zpátky. Sůl vaše tělo očistí od všeho negativního (proto se říká, že moře čistí).

Poté se osprchujte a představujte si, že všechno zlé už je pryč – jste jako znovuzrozená, čistá. Uvnitř i zvenčí. Naše póry jsou po koupeli otevřené a zaslouží si naši péči. Proto přichází čas na damašskou růži. Dopřejte si ji na celé tělo. Vaše tělo si to zaslouží – tolik let je s vámi a nikdy vás neopustilo ani nezklamalo.

Klidně si u toho můžete zavřít oči a představit si, jak se válíte v lupínkách růži a je horký den. Věděli jste, že na jeden litr oleje jsou potřeba 3 tuny lupínků růží? Ne nadarmo se o růži říká, že je královnou všech květin. Při natírání zaměřte pozornost na každou natíranou část vašeho těla a říkejte si: „moje krásné prstíky na nohou, moje nádherné nožičky, moje milované bříško, takové, jaké je, miluji svoje ručičky, tolik práce už v životě udělaly…“ A takhle oslavte celé své tělíčko. Zaslouží si to.

A nakonec to nejdůležitější. Vezměte krém andělská tvářička, velkou afirmační kartičku z krabičky a podívejte se sama sobě do očí. Opakujte slova, která jsou napsána na zadní straně afirmační kartičky, zatímco si natíráte tvář andělskou tváří. Je důležité, ale velice důležité, si kartičku večer nechat na nočním stolku. Pokud máte malou fotografii sama sebe, nalepte ji do středu. Poděkujte si za všechno, co jste pro sebe udělala a popřejte si dobrou noc a krásného Valentýna.

Zkuste si ještě před spaním klást otázky.

  • Co máš ráda?
  • Čeho se děsíš?
  • Co by sis přála?

Nechte si vždy po otázce chvíli, aby vám tělo samo odpovědělo.

Plňte si pomaličku své cíle. Nemějte ale výčitky, pokud vám to zatím nejde, protože všechno, co děláme, děláme tak, jak to nejlépe umíme. A jste, byla jste i budete jedinečná. Ať už s Havlíkovou apotékou nebo bez, protože taková jste se narodila.

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Také budete zbožňovat

PREV NEXT

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím