Zavřít

FUCOCERT®

()
Původ:

Fucocert® je přírodní polysacharid vyráběný z rostlinných surovin biotechnologickým procesem - kvašením. Přesněji se jedná o polysacharid získaný biotechnologickou fermentací sorbitolu (škrobu z kukuřice) a peptonu (z nonGMO sóji). Obsahuje kyselinu galakturonovou, L-fukóza a D-galaktózu. Na pokožce tvoří ochranný film s vysokým účinkem hydratace. V porovnání s kyselinou hyaluronovou je Fucocert látka, která zaručuje dlouhodobější hydrataci pokožky, a to i v menší míře. Tento účinek je důsledkem i vysoké afinity jednotlivých cukrů k vodě, které jsou ve struktuře obsaženy. Působením hydrolytických enzymů na polysacharid vznikají jednoduché cukry se silným hydratačním potenciálem. 

Fucocert poskytuje pokožce i vlasům účinnou okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. Posiluje ochrannou bariéru pokožky, která chrání před nepříznivými vlivy počasí a okolního prostředí. Má anti-aging účinky a pomáhá bojovat proti příznakům stárnutí. Stimuluje obnovu buněk a chrání jejich DNA před degradací. Udržuje pleť pružnou a zářivou. Je vhodný pro choulostivou, citlivou i podrážděnou pokožku. Pokud jde o vlasy, ty obalí ochranným filmem, který jim dodá hydrataci, vitalitu a lesk, stejně jako u pleti. Je vhodný na suché, poškozené, barvené i kudrnaté vlasy. 

tip: Zmírňuje alergické kožní reakce, zánětlivé procesy a zklidňuje podráždění po holení či depilaci.

Související zboží

PREV NEXT
  8 Komentář(e)

  Bylinný závoj - 200 ml

  293 Kč

  Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

  Více informací
  Souhlasím