RonaCare® Poppy SE

(Papaver Rhoeas Extract)
Původ:

Vzhled je pro lidi důležitý již od pradávna. Zdravé pevné tělo a hebká pokožka nás dělají atraktivnější. Bohužel, ne vždy však sobě můžeme dát tu nejlepší péči. Jak čas plyne, zrajeme my a naše pokožka s námi. Elasticita kůže ustupuje a ta tlumená a povadlá se rozvíjí. 

RonaCare® Poppy SE je komplex látek získaných ze semen máku, který má vysoký obsah vápníku, hořčíku, železa, draslíku, fosforu, vitaminu E a nenasycených mastných kyselin. Tato účinná aktivní látka nabízí lipolytickou aktivitu pomocí duálních mechanismů. Snadno se s ní manipuluje a je vhodná do kosmetických přípravků pro tvarování a zpevnění pokožky celého těla. Pokožku vyhladí, zpevní, uklidní a vypne i okolí očí. Je ideální pro budování synergických účinků. Tato látka je přírodního původu. Je zcela bezpečná a vhodná i pro citlivou pokožku. Vyznačuje se schopností inhibice lipogeneze. Laicky, má pozitivní účinky na tuk v pojivové tkáni, díky čemuž se pokožka napíná a nechabne. Během pravidelného použití bude pleť napnutá, pružná, pevná, šťavnatá a rozzářená.

Tip: Mezi schopnosti této látky patří i snížení objemu vaků pod očima a minimalizace černých kruhů. Proto se jej nebojte aplikovat v oblasti očí (ne však na oči).

Související zboží