Synerlight™ 2

(Sophora Angustifolia Root Extract, Actinidia Chinensis Fruit Water)
Původ:

Bylo vyvinuto mnoho aktivních složek, které pomáhají obnovit zdravý jas pokožky. Některá bělící činidla však stále používají molekuly, jako jsou hydrochinon a kyselina kojová, u nichž bylo již prokázáno, že jsou cytotoxické. Chcete-li se bezpečně zbavit hyperpigmentačních problémů, dejte radši na netoxické přírodní aktivní složky. 

Komplex Synerlight2 je složený z extraktu rostlin jerlínu, kiwi, alkoholu a butylen glykolu. Jerlín má příznivé účinky na pokožku. Působí jako antioxidant, který zmírňuje podráždění a je antimikrobiální. Podporuje hydrataci pleti a napomáhá posílení jejího přirozeného filmu. Kiwi je známé díky vysokému množství vitaminu C, kterého má více než například pomeranč. Dále obsahuje vitamíny B1, B2, B3, B6, K a E a minerály jako jsou vápník, železo, hořčík, fosfor, draslík, sodík, zinek a mangan. Má schopnost inhibovat enzymy, které rozkládají přirozenou kyselinu hyaluronovou v pokožce. Regeneruje podrážděnou pokožku a udržuje pleť hydratovanou. Synerlight 2 má to nejlepší z obou. Je účinný proti stárnutí, hydratační a bělící. Má zesvětlující účinek na pleť a zabraňuje vzniku nových pigmentových skvrn. Sjednocuje barvu pleti a má mírné tonizační účinky. Má schopnost také zpomalit enzymy, které rozkládají kyselinu hyaluronovou a elastin v pokožce, čímž pleť zachovává hydratovanou a pružnou.


Tip: Doporučuje se pro produkty určené k boji proti stárnutí a pro hydrataci pleti. Synerlight2 se stará o ošetření zesvětlení kůže a bělení. Zaměřuje se konkrétně na stárnoucí místa a může být použita jako látka zvyšující kvalitu struktury pleti.

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |Synerlight™ 2