Adventní kalendář 2021

2 811 Kč Cena s DPH

Mít se ráda je tím nejlepším základem spokojeného života. K sebelásce patří i odměna. Třeba malá a klidně každý den. Náš Adventní kalendář skrývá 25 pečujících produktů, které jsou přímo stvořeny pro hýčkání. Obdarujte své milované já, nebo jinou osobu, vašemu srdci blízkou.

Těšte se každý den z překvapení.

Zjistit více

Advent je čas rozjímání, zastavení se a nadšeného očekávání. Lze ho pojmout i jako cestu sám k sobě – třeba tím, že budeme pečovat o svou duši a tělo.

Jak na to? Každodenním drobným dárkem, díky kterému vynikne vaše přirozená krása. A právě 25 takových dárečků (ano, opravdu jich je uvnitř schováno 25!) obsahuje náš Adventní kalendář. Najdete v něm vše, po čem vaše pleť, tělo a vlasy baží. Vaši krásnou tvář budou hýčkat naše nejlepší pleťové krémy a extra péči jí dodají pleťová séra. Den můžete nastartovat s pleťovými maskami a zakončit dokonalým odlíčením a vyčištěním. Nezapomněli jsme ani na nutnost relaxace ve sprše a následné péče o vlasy. Sebelásku máte ve svých rukou, a proto nesmí chybět i produkty o ruce pečující.

Celková hodnota produktů v kalendáři je 3 650 Kč

Přejeme vám voňavý a harmonický advent.

Celkové hodnocení: 5,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 2x

Krása

Krásný adventní kalendář pro dospěláky. Konečně nemusím závidět svým dětem při otevírání okének v kalendáři :-) Na výrobky se moc těším, nechávám se překvapit.


Naprosto uzasny

Perfektně nakombinovane výrobky, od všeho něco, navíc vybráno tak aby vyhovovaly všem. Jsem nadšena, moc za nej děkuji, takovou radost z darecku jsem měla naposledy jako dítě ????. Do adventu jsem sice nevydržela, otevřela vše najednou, ale nevadí, teď už se těším až budu zkoušet ❤️


Také budete zbožňovat

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Adventní kalendář 2021