Jsi má jediná

627 Kč Cena s DPH

K lásce patří hýčkání a rozmazlování. Ať už tento balíček bude dárkem pro milovanou ženu, nebo pozorností, kterou si žena věnuje sama, rozhodně bude obdarovanou hýčkat a rozmazlovat.

Zjistit více

Večerní péče může začít už ve vaně. Ať už ve dvou nebo v meditativní samotě. Olejové mýdlo levandule šetrně pečuje o pleť i pokožku celého těla. Výživné oleje pokožku regenerují a vyhladí, zatímco levandulová vůně navodí stav uvolnění mysli. Potom si dopřejte enzymatický peeling Porcelánová panenka, který je vhodný i pro citlivou pleť. Po vyčištění pleti naneste Něžný krém s obsahem makového a mandlového oleje, které dodají pokožce vitamíny, minerály a bojují proti vnějším vlivům. Proto si krém dopřejte klidně i jako denní péči.

Balíček obsahuje tyto produkty:

  • Olejové mýdlo Levandule -Díky svému unikátnímu a čistému složení je přírodní levandulové mýdlo vhodné jak pro citlivou a problematickou pokožku, tak i pro dětskou pokožku. Kromě výživných olejů a levandulového macerátu neobsahuje mýdlo žádné parfemace ani alergenní látky, které by mohly pokožku podráždit. Jemnou a uklidňující vůni mýdlo získává díky levandulovému macerátu, který se louhuje několik týdnů. Mýdlo pokožku nejen vyživí, ale i regeneruje a vyhladí. Levandule se může pyšnit svými protizánětlivými a antiseptickými účinky, pomáhá tak při léčbě aknózní či ekzematické pokožky. Její obsažené látky pokožku navíc chrání před vnějšími vlivy.

Základ mýdla: macerát z levandule, kokosový olej
Výživná složka: ricinový olej

  • Porcelánová panenka 15 ml - Stvořili jsme pro Vás krásně šetrný peeling s aktivními látkami PeelmoistTM s enzymy z papáji a Seboxyl® s antioxidačními účinky. Buňky v našem těle mají předem určenou životnost a pak odumírají. Ne všechny lze ale odstranit běžným způsobem. A proto je dobré těm starým s odchodem ještě trochu pomoci, aby udělaly místo novým. Panenka je dermatologicky testovaná a vhodná i pro všechny z Vás s citlivou pletí.
  • Něžný krém 30 ml - Něžný krém obsahuje účinné složky, které pleti dodají komplexní výživu a péči. Makový a mandlový olej dodá pokožce vitamíny a minerály a chrání před vnějšími vlivy okolí. Kombinace těchto účinných složek napomáhá k hydrataci pokožky, zlepšení celistvosti a zmírňuje citlivost pleti. Pro koho je produkt primárně určen: pro každého, kdo touží po něžné a hebké pleti. Pro pleť, kterou trápí dehydratace, suchá místa, šupinky na pleti a je citlivá.
  • Plus malé překvapení 
Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

PREV NEXT
  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Jsi má jediná