Valentýnský balíček: Jsi bohyně

1 237 Kč Cena s DPH

Čím nejlépe obdarovat bohyni? Snad pozorností a obdivem, protože ona si ho zaslouží. O její božskou krásu je však také třeba pečovat. Je skvělé být za bohyni považována okolím, ale je dobré to občas přiznat i sama sobě. Dostala jste balíček s názvem Jsi bohyně? Pak si dopřejte veškerou péči, kterou obsahuje, vždyť nese vaše jméno.

Zjistit více

Večerní ale klidně i ranní rituál může začínat sprchou. Užijte si vůně s nádechem maliny, černého rybízu a vanilky ve sprchovém gelu Jsi krásná a milovaná. Jeho jemná pěna nejen umývá, ale má i antioxidační, hydratační a zklidňující účinky. Milovaná žena – to jste vy – ale také krém, který obnovuje svrchní část pokožky a zmírňuje známky stárnutí. Na závěr rituálu přichází chvíle pro Růže damašské. Unikátní pečující růžový olej se nejlépe vstřebá do koupelí prohřáté pokožky a pokud ho nanesete před spaním, budou vaše sny doslova růžové.

Balíček obsahuje tyto produkty:

  • Jsi krásná a milovaná 200 ml  - Mycí gel Jsi krásná a milovaná blahodárně působí na unavenou a vysušenou pokožku. Kombinace obsažených aktivních látek dodává vláhu, zabraňuje vysušování a pomáhá regenerovat svrchní vrstvu pokožky. Ovocné a bylinné extrakty vyživují a dodávají potřebné vitamíny. Pokožka je tak po použití jemná, svěží a hladká na dotek. Pravidelné používání gelu napomáhá udržovat správné pH pokožky a obnovuje její přirozený kožní film. Podmanivá a smyslná vůně s nádechem maliny, černého rybízu a vanilky provoní každý den
  • Milovaná žena 30 ml - Krém Milovaná žena obsahuje účinné složky, které pleti dodají komplexní výživu a péči. Stoechiol™ je olej získávaný CO2 extrakcí z Levandule Stoechas, který se díky tvaru květenství nazývá levandule motýlí. Dokáže obnovit svrchní část pokožky a zmírnit známky stárnutí. Makový a mandlový olej pokožku vyživí. Jsou bohaté na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny. Rakytník napomáhá ke zklidnění, tonizaci a hydrataci. Mateří kašička podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace. Vitamin E je silný antioxidant, který zabraňuje stárnutí buněk.

Kombinace těchto účinných složek napomáhá ke snížení hloubky mimických vrásek, odlupování pokožky, zlepšení její celistvosti a umírňuje citlivost pokožky. Pleť regeneruje, hydratuje, zanechává ji hebkou a jemnou.

  • Růže damašská 30 ml  - Olej z růže je tou nejušlechtilejší péčí o pokožku. Podporuje okamžitou regeneraci pleti a chrání pokožku před působením volných radikálů. Tip pro vás: Růžový olej nanesený před usnutím prý dokáže přivolat růžové sny.
  • Plus malé překvapení ♥
Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

PREV NEXT
  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Valentýnský balíček: Jsi bohyně