Valentýnský balíček: Jsi má jediná

627 Kč Cena s DPH

K lásce patří hýčkání a rozmazlování. Tato láskyplná gesta můžeme dávat najevo druhé osobě, ale nikde není psáno, že na den svatého Valentýna nemůžeme vyznat lásku sobě. Ať už tento balíček bude dárkem pro milovanou ženu, nebo pozorností, kterou si žena věnuje sama, rozhodně bude obdarovanou hýčkat a rozmazlovat.

Zjistit více

Večerní péče může začít už ve vaně. Ať už ve dvou nebo v meditativní samotě. Olejové mýdlo levandule šetrně pečuje o pleť i pokožku celého těla. Výživné oleje pokožku regenerují a vyhladí, zatímco levandulová vůně navodí stav uvolnění mysli. Potom si dopřejte enzymatický peeling Porcelánová panenka, který je vhodný i pro citlivou pleť. Po vyčištění pleti naneste Něžný krém s obsahem makového a mandlového oleje, které dodají pokožce vitamíny, minerály a bojují proti vnějším vlivům. Proto si krém dopřejte klidně i jako denní péči.

Balíček obsahuje tyto produkty:

  • Olejové mýdlo Levandule -Díky svému unikátnímu a čistému složení je přírodní levandulové mýdlo vhodné jak pro citlivou a problematickou pokožku, tak i pro dětskou pokožku. Kromě výživných olejů a levandulového macerátu neobsahuje mýdlo žádné parfemace ani alergenní látky, které by mohly pokožku podráždit. Jemnou a uklidňující vůni mýdlo získává díky levandulovému macerátu, který se louhuje několik týdnů. Mýdlo pokožku nejen vyživí, ale i regeneruje a vyhladí. Levandule se může pyšnit svými protizánětlivými a antiseptickými účinky, pomáhá tak při léčbě aknózní či ekzematické pokožky. Její obsažené látky pokožku navíc chrání před vnějšími vlivy.

Základ mýdla: macerát z levandule, kokosový olej
Výživná složka: ricinový olej

  • Porcelánová panenka 15 ml - Stvořili jsme pro Vás krásně šetrný peeling s aktivními látkami PeelmoistTM s enzymy z papáji a Seboxyl® s antioxidačními účinky. Buňky v našem těle mají předem určenou životnost a pak odumírají. Ne všechny lze ale odstranit běžným způsobem. A proto je dobré těm starým s odchodem ještě trochu pomoci, aby udělaly místo novým. Panenka je dermatologicky testovaná a vhodná i pro všechny z Vás s citlivou pletí.
  • Něžný krém 30 ml - Něžný krém obsahuje účinné složky, které pleti dodají komplexní výživu a péči. Makový a mandlový olej dodá pokožce vitamíny a minerály a chrání před vnějšími vlivy okolí. Kombinace těchto účinných složek napomáhá k hydrataci pokožky, zlepšení celistvosti a zmírňuje citlivost pleti. Pro koho je produkt primárně určen: pro každého, kdo touží po něžné a hebké pleti. Pro pleť, kterou trápí dehydratace, suchá místa, šupinky na pleti a je citlivá.
  • Plus malé překvapení 
Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Valentýnský balíček: Jsi má jediná