Valentýnský balíček: Jsi má múza

792 Kč Cena s DPH

Láska dokáže velké věci! Je živou vodou našich dnů. Rozjasňuje temné chvíle, pročišťuje kalnou náladu, dodá energii tělu i duši. O lásku je třeba pečovat. O sebe však také. V tomto balíčku naleznete kombinaci pleťových masek, které si vaše pleť zamiluje na první dotek.

Zjistit více

Každá chvíle je vhodná pro polibek. Ale dřív než ústa k líbání, nastavte tvář péči pleťových masek. Hned po ránu si můžete dopřát gelovou masku VANILKA, s něžným dotekem vanilkového peelingu a účinku kyseliny hyaluronové. To gelová maska REBARBORA vypne, tonizuje a hydratuje problematickou pleť. RŮŽOVÝ JÍL S HROZNOVÝM PEELINGEM rozjasní a něžně čistí. S akné a rozšířenými póry si poradí i její sestra - gelová maska JAHODA. Jako po polibku pod rozkvetlou třešní se budete cítit díky masce TŘEŠEŇ.

Balíček obsahuje tyto produkty:

• Gelovou masku Vanilka - Gelová pleťová maska s obsahem kyseliny hyaluronové a s peelingem z vanilky, která se postará o hloubkovou hydrataci a zjemnění pleti. To pravé ranní povzbuzení pro Vaši pleť.
• Gelovou masku Třešeň - Osvěžující gelová pleťová maska s extraktem z třešňových květů a peelingem z třešňových peciček, která obnoví energii unavené pleti.
• Masku růžový jíl s hroznovým peelingem -  Účinná péče o pleť, kterou si můžete užít kdykoliv během dne. Tato maska je skvělou alternativou jílové masky a zároveň i peelingu. Díky oběma vlastnostem tak zaručí ještě účinnější vyčištění pleti. Pleťová maska s růžovým jílem a peelingem z hroznových zrníček, která pleť zanechá čistou a rozjasněnou.
• Gelovou masku Rebarbora - Hydratační gelová maska na pleť s extraktem z rebarbory a červenou řasou, která se postará o vypnutí problematické pleti.
• Gelovou masku Jahoda - Svěží gelová pleťová maska s extraktem z jahod a peelingem z jahodových zrníček nabízí účinnou péči problematické pleti.
• Petriho misku na míchání masek
• Kosmetický štětec

Plus malé překvapení 

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

PREV NEXT
  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Valentýnský balíček: Jsi má múza