Věčně vlhká - 30 ml

1 407 Kč Cena s DPH

Vysoce koncentrované sérum s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou pro hloubkovou hydrataci, výživu pleti a redukci jemných vrásek. Každý mililitr séra obsahuje 25 mg kyseliny hyaluronové.

Zjistit více

Představte si křišťálově čistou pramenitou vodu, kterou si omýváte obličej. Každá jedna kapka zůstane v pleti a ani jedna nesteče na zem. Tak přesně takto funguje naše pleťové sérum kyseliny hyaluronové! Obsahuje vysokou koncentraci nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která funguje jako zásobárna a strážce vody v hlubších vrstvách pleti. Je schopna na sebe navázat až 1000násobně větší množství vody, než je její hmotnost a tím udržuje pleť silně hydratovanou, osvěženou a šťavnatou.

Účinky: • hloubkově a efektivně hydratuje pokožku • minimalizuje jemné vrásky • pomáhá udržet v pleti vodu.

Kyselina hyaluronová je polysacharid, který se vyrábí biotechnologickým procesem pomocí bakterie Streptococcus zooepidemicus. My v našem séru používáme nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která díky svému krátkému řetězci (150 kDa-1,3 MDa) proniká hlouběji do epidermálních vrstev, kde pokožku hloubkově hydratuje a vyživuje efektivněji. Tvoří tak v pleti ochranný štít, který zabraňuje ztrátám vody z pokožky a udržuje tak pleť hydratovanou, hladkou a svěží. Působí jako zásobárna vody v pleti. Díky tomu dokáže i vyhlazovat jemné vrásky.

Naše pleťové sérum kyseliny hyaluronové obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací kyseliny hyaluronové, které na trhu najdete. Sérum má tak větší efekt, dokáže pleť vyživit rychleji a dá napít i té nejžíznivější pleti. Krásně a lehce se roztírá a zanechává pleť jemnou, hebkou a šťavnatou. Je ideální jako podklad pod krém.

Obrázek 1: Porovnání vysokomolekulární kyseliny hyaluronové (drží se na povrchu pokožky) a naše nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (proniká hlouběji do pokožky).

Použití: pro pleť, která je vysušená, mdlá a bez šťávy.

Aplikace: Ráno i večer aplikovat na očištěnou pleť. Můžete použít i na krk, dekolt a hřbety rukou. Před použitím vypijte 2 dl vody pro lepší účinek. Vhodné pro každodenní použití.

 

INCI: Aqua (demineralizovaná voda), Pentylene Glycol (přírodní konzervační látka), Sodium Hyaluronate (nízkomolekulární kyselina hyaluronová), Glycerin, Propanediol (rostlinné hydratační složky), Sodium Phytate (součást přírodního konzervačního systému), Alcohol.

Celkové hodnocení: 5,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 4x

Kyselina hyaluronová

Další produkt z Apotéky, který jsem si zamilovala. Moje velmi citlivá, aknózní pleť většinu přípravků na pleť odmítá, osypává se, otéká, pálí a rudne ... díky důkladnému čištění a kombinaci séra "věčně vlhká" a "přírodního zázraku" mám pleť po měsíci tak krásnou, že jsem vyšla do obchodu dokonce i bez make-upu a nestyděla jsem se za sebe. Neskutečný pocit a vděčnost. :-)


Super

Je to super vyhladzuje jemne vrasky rozžiari a zjednotí plet


Kyselina Hyaluronová

Za me super, plet po opalovaci sezone dostala zabrat a serum hned po prvnim pouziti zabralo.


Kyselina Hyaluronová

Musím říct, že toto sérum používám zhruba týden a pleť se mi zpevnila a hlavně zhydratovala. Kupovala jsem z důvodu velmi suché pleti. Šupiny zmizeli a pleť je krásně hydratovaná. Za mě spokojenost.


Také budete zbožňovat