Kariéra

KREATIVNÍ ŘEDITEL/CREATIVE DIRECTOR

Právě hledáme nového/novou kolegu/kolegyni na pozici Kreativního Ředitele, který/á bude zastávat v naší společnosti klíčovou roli a dělat ta nejvyšší rozhodnutí ve všech kreativních aktivitách. Hledáme někoho, kdo umí číst mezi řádky a umí vidět „the bigger picture“!

Celý text

Product Specialist/Manager - Praha

Máte zkušenosti z kosmetického průmyslu nebo farmacie? Baví vás tvorba produktových materiálů a máte zájem vytvářet nové výzvy a rozvíjet nové produkty? Jste silný týmový hráč s tahem na branku?

Celý text

Poradce/kyně krásy - Prodavač/ka v Karlových Varech na DPP, DPČ - dlouhodobá brigáda

V tuto chvíli hledáme do našeho přátelského týmu v Karlových Varech motivovanou, reprezentativní a loajální posilu na dlouhodobou brigádu. (DPP, DPČ)

Celý text

Area Manager pro Moravu – prodejny Brno, Olomouc, Ostrava

Máte obchodního ducha, jste energický/á, chcete růst a rozvíjet obchod srdcem jako my? Máte praxi v retailu a vedl/a jste obchodní tým na shodné pozici?

Celý text

Retail manager pre Slovenskú republiku

Ak ste samostatný, odvážny, nebojácny obchodník telom aj dušou, máte radi výzvy, v obchode sa cítite ako ryba vo vode, ste finančne motivovaný, zameriavate sa na výsledok, láka vás svet organické kozmetiky a veríte si, že to zvládnete...

Celý text

Chceš se stát součástí našeho týmu?

Chcete být součástí našeho týmu? Pošlete nám svůj životopis na aktuální vypsanou pozici, nebo "jen tak" na hr@havlikovaapoteka.cz, ozveme se vám :)

Celý text

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek