Asistent/ka majitele společnosti - Praha

30. 01. 2024

Naše hodnoty zahrnují excelenci, spolupráci a neustálý růst. Pracujeme v prostředí, které poskytuje mnoho příležitostí pro osobní i profesní rozvoj. V současné chvíli hledáme energického kolegu, který se nebojí výzev, administrativy, seberozvoje a cestování.

Náplň práce:

  • Plnění a dohlížení na zadané úkoly majitele
  • Zápisy z porad a jejich efektivní dokumentace
  • Organizace a koordinace aktivit majitele
  • Aktivní komunikace s kolegy napříč firmou
  • Doprovod a asistence na pracovních cestách, eventech, veletrzích

Co požadujeme:

  • Schopnost efektivní organizace a řízení času
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
  • Sebevědomí, cílevědomost a drive
  • Schopnost reagovat flexibilně na měnící se požadavky
  • Znalost práce v iOS, MacOS, a dovednosti napříč aplikacemi MS Office.
  • Řidičský průkaz typu B, angličtina na perfektní úrovni

Nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou pracovní pozici v prostředí neustálého růstu
  • Možnost osobního i profesního rozvoje a dalšího vzdělání
  • Motivující pracovní prostředí a příležitost spolupracovat s profesionály ve svém oboru
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení a benefity
  • Ve zdravém těle zdravý duch - proto Vám přispějeme na Multisport kart
  • K základní mzdě Vám přispějeme na stravu. Již si neodnášíte stravenky, ale budete mít příplatek ke mzdě (stravenkový paušál)
  • Poskytneme Vám možnost firemních nákupů té nejčistší kosmetiky s výrazným zvýhodněním
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás tato příležitost zaujala, zašlete svůj životopis v AJ a ČJ společně s motivačním dopisem na email: asistentzk@havlikovaapoteka.cz

Přiřaďte Vaší kariéře směr a přidejte se k nám jako asistent/ka majitele Havlíkovy apotéky!