Opalovací emulze SPF 15 - 150 ml

618 Kč Cena s DPH

Pro účinnou ochranu před škodlivými vlivy UV záření. S minerálními filtry bez nanočástic, s aktivní látkou Antileukine™ 6 pro ochranu před photo-agingem, oddálení zčervenání a podráždění.

Zjistit více

Pořiďte si jakékoli produkty z naší kategorie Opalovací péče v celkové hodnotě vyšší než 1 800 Kč a získáte od nás dárek Havlíkovu plážovou tašku v hodnotě 862 Kč. Dárek vám při odeslání přidáme rovnou do balíčku. Nabídka platí do 31.8. nebo do vyprodání zásob.

Všichni milujeme ten pocit, když na nás dopadnou paprsky slunce. Den je hned o něco lepší a jsme usměvavější. Sluneční záření je pro naše tělo nezbytné – zajišťuje mnoho fyziologických procesů – např. produkci vitaminu D či serotoninu, tzv. „hormonu štěstí“.

Pokožka naše tělo chrání před vnějším prostředím, její zdraví a rovnováha je tedy pro naše tělo velmi důležitá. Víte, že pokožka funguje také jako alarm? Zčervenáním nám dává najevo, že se máme před sluncem schovat. Hnědá barva znamená, že se trápí a je už pozdě. Pokud svoji pokožku dostatečně nechráníme kvalitními krémy se správným UV faktorem, vysušuje se, ztrácí pružnost, objevují se pigmentové skvrny a vrásky – předčasně stárne, stává se obětí tzv. photo-agingu.

Slunce je dobrý sluha, ale zlý pán. Svoji pokožku bychom proto měli chránit před UV zářením nejen v létě, ale po celý rok. Věřte, že vám bude velmi vděčná. A nezapomeňte, krásná jste i bez opálení.

Opalovací emulze chrání pokožku před škodlivými vlivy UVA i UVB záření. Používáme minerální filtry bez nanočástic, které zanechávají pouze velmi tenkou bílou vrstvu. Oddaluje zčervenání a podráždění pokožky vlivem UV záření, pokožku zklidňuje a pomáhá ji chránit DNA před poškozením UV paprsky, zesiluje účinky ochranných SPF filtrů, pokožku hydratuje a také pomáhá redukovat vrásky.

Dermatologicky testováno.

Účinky:

  • minerální filtry okamžitě chrání před UVA i UVB zářením
  • chrání před photo-agingem
  • hydratuje a zklidňuje
  • přispívá k redukci vrásek
  • voděodolný

 

Účinné složky

Antileukine™ 6 – extrakt z jedinečné mořské „zlaté“ řasy. Pomáhá oddálit zčervenání a podráždění pokožky vlivem UV záření,pokožku zklidňuje a pomáhá ji chránit DNA před poškozením UV paprsky, zesiluje účinky ochranných SPF filtrů, pokožku hydratuje a pomáhá redukovat vrásky.

Oxid zinečnatý – přírodní minerál, který plní úlohu fyzikálního UV filtru UVA i UVB paprsků a odráží dopadající sluneční paprsky, tím chrání hlubší vrstvy pokožky před škodlivými účinky na kožní buňky.

Oxid titaničitý – přírodní minerál pro ochranu především před UVB zářením, které způsobuje zarudnutí a spálení pokožky.

Filtry použité v našem krému neobsahují nanočástice mají ECOCERT certifikaci.

Aplikace: Před pobytem na slunci aplikujte v dostatečném množství na části těla, které budou vystaveny slunečnímu záření. Aplikaci pravidelně opakujte, především po koupání, osušení ručníkem nebo při zvýšeném pocení.

 

Upozornění:

Nevystavujte pokožku přímému slunci v poledních hodinách. I při použití opalovacích prostředku nezůstávejte na slunci příliš dlouhou dobu. Nadměrná expozice slunci muže představovat vážné zdravotní riziko. Dbejte na zvýšenou ochranu kojenců a dětí.

Skladování: Skladujte na temném a suchém místě při teplotě 5-25°C.

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Propanediol, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Magnesium Sulfate, Polyglyceryl-3 Oleate, Polyhydroxystearic Acid, Glyceryl Caprylate, Laminaria Ochroleuca Extract, Tocopherol, Hydrogenated Castor Oil, Stearic Acid, Alumina, Isostearic Acid, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Benzyl Alcohol, Parfum, Limonene, Geraniol

Celkové hodnocení: 5,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 1x

opalovací emulze SPF 15

Som veľmi rada, že ste začali vyrábať opäť krémy na opaľovanie, ,obávala som sa, že tento rok nebudú, nakoľko minulé leto boli s ochrannými krémami problémy/prestal sa vyrábať/, teší ma,, že ste ani trochu nezaváhali a prišiel na trh nový a zatiaľ pre mňa vyhovujúci Srdečná vďaka Vaša stála odberateľka Ľubica


Také budete zbožňovat

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Produktové řady|Ochranná řada
  3. |Opalovací emulze SPF 15 - 150 ml