Růže damašská - 30 ml

390 Kč Cena s DPH

Olej z růže je tou nejušlechtilejší péčí o pokožku. Věděli to už starodávní Peršané, kteří ji pěstovali pro její půvab už před 2000 lety př. n. l. Stejně jako tenkrát, i dnes se poupata růže sbírají ručně za rozbřesku, dokud jsou ještě uzavřená.

Zjistit více

Růže damašská

Účinky na pleť:

Podporuje okamžitou regeneraci pleti a chrání pokožku před působením volných radikálů.

Vonná složka:

Otevírá srdce lásce, sebepřijetí a pomáhá znovu najít potěšení ze života.

Už legendární Peršané pěstovali růže pro jejich nadpozemskou krásu. Drobná semínka se předávala skrze kontinenty a zanedlouho půvabům této rostliny propadly i ty nejmocnější říše, Řecko a Řím nevyjímaje. Starodávní Řekové dokonce zasvětili tuto divu rostlinné říše bohyni lásky Afrodíté.

Stejně jako tenkrát, i dnes se poupata růže sbírají ručně za rozbřesku, dokud jsou ještě uzavřená. Jakmile totiž začne stoupat teplota, vonné silice sestupují ke kořenům. A proč je růžový olej takovou vzácností? Na jeden litr oleje je totiž zapotřebí 3 tuny okvětných lístků!  

Náš organický olej z růže je opatřen certifikátem pravosti, který deklaruje jeho autenticitu a nezpochybnitelný původ. Olej byl lisován za studena pro zajištění vysoké kvality a biologické účinnosti.

Jedná se o zcela přirozený zdroj cenných a v mnoha případech dokonce nenahraditelných látek. Některé prameny uvádějí, že růžový olej tvoří až 300 různých látek. Nadměrně vysoké množství účinných látek rychle prostupuje kožní bariérou až k zárodečné vrstvě pokožky, kde okamžitě ve spolupráci s ostatními látkami regeneruje a konejší pleť. Navíc ji také tonizuje a omezuje její zarudnutí. Praví se, že aristokratky používaly během svých plodných dnů kapku růžového oleje, který rozetřely za ušní lalůček. I v dnešní době je obsah damašské růže v parfému neomylným příznakem exkluzivity a její jemná vůně se těší oblibě jak vyšší společnosti, tak skutečných znalců.

Tip pro vás:

Růžový olej nanesený před usnutím prý dokáže přivolat růžové sny.

Použití: 

Na pleť i pokožku celého těla. Nejlépe se olej vstřebává na vlhké, koupelí zahřáté pokožce.

Složky: Makový olej, esenciální olej z růže damašské, vitamin E.

Ingredients: Papaver Somniferum Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Tocopherol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Linalool


15. 03. 2020

Růže damašská olej

Olejíček je velmi příjemný na kůži, zůstává po něm vláčná, jemná a voňavá. Mám velmi citlivou pokožku se sklonem k atopickému ekzému a mohu doporučit.12. 03. 2020

Spokojenost

Byla jsem plně spokojená s vaší službou19. 02. 2020

BOMBAAAA

Olejíček z damašské růže je naprosto skvělý :) Určitě doporučuji. Používám jej na pleť, ta je po jeho použití nádherná, voňavá, hladoučká :)


Také budete zbožňovat

PREV NEXT
2 Komentář(e)

Abraka dabra - 300 ml

646 Kč
1 Komentář(e)

Abraka dabra - 30 ml

160 Kč
5 Komentář(e)

Krásné ruce - 50 ml

242 Kč

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím