Bio Rakytníkový olej CO2 extrakce - 10 ml

463 Kč Cena s DPH

Tajemství mládí a krásy hledejte v přírodních olejích.

Místo původu: Česká republika

Čerstvě stáčený.

Zjistit více

BIO Rakytníkový olej CO2 extrakce - 10 ml.

Doporučujeme používat jako přídavek do kosmetiky nebo olejů, je vysoce koncentrovaný a má intenzivní oranžovou barvu. Upozorňujeme, že tato intenzivní barva zůstává na pokožce.

BIO Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides fruit extract)

Vysoce koncentrovaný rakytníkový olejový extrakt, který díky šetrné extrakci obsahuje maximum živin. V jeho složení je významně zastoupený karoten, a proto má intenzivní oranžovou barvu. Rakytník je výjimečný přírodní koncentrát mastných kyselin a vitaminů E, F, P, K, A, B a C. Vysoký obsah vitaminu E zajistí antioxidační vlastnosti, čímž předchází stárnutí pokožky. Má výrazné regenerační a zklidňující účinky. Pomáhá minimalizovat dlouhodobé účinky vystavení se slunci. Napomáhá hydratovat, vyživovat a zklidňovat vysušenou pokožku. Je stabilizován rozmarýnovým olejem, který slouží jako antioxidant a chrání rakytníkový extrakt.

CO2 extrakce

Při extrakci dochází pouze k šetrným tepelným zákrokům, aplikovatelným i na citlivé látky. Získané produkty neobsahují žádné zbytky rozpouštědla – získává se nejčistší možný extrakt. Přírodní látky se dají získat bez ztráty aroma. Rozpouštěcí charakteristiky rozpouštědla se mohou měnit změnami teploty a tlaku pro svou čistotu dovoluje extrakt široké využití.

Vhodné použití: 

  • na velmi suchou a dehydrovanou pleť,
  • na ekzematickou pleť,
  • na podchlazenou či přehřátou pokožku,
  • regeneruje, chrání a ošetřuje,

Doporučujeme používat:

  • na pokožku celého těla,
  • na partie s tendencí k podráždění,
  • na nehty a vlasy,
  • na ekzematickou pokožku.

Účinné složky: BIO Rakytníkový extrakt a Rozmarýnový extrakt.

Skladování: na suchém a tmavém místě při teplotě do 25°C.

Složení: Bio Rakytníkový extrakt (Hippophae rhamnoides fruit extract), Rozmarýnový extrakt (Rosmarinus Officinalis Leaf Extract).

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Také budete zbožňovat

PREV NEXT

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím