Zavřít

Čisticí gel na ruce s antimikrobiální složkou - 300 ml

548 Kč Cena s DPH

Čisticí gel na ruce s antimikrobiální složkou vhodný k hygieně a ochraně rukou v situacích, kdy není možné umýt ruce běžným mýdlem. S obsahem panthenolu, hydratační látky Aquaxyl a rozmarýnovým olejem pro jemné, čisté a voňavé ruce. Obsahuje 75% denaturovaného lihu.

Zjistit více

Účinné složky:

Panthenol - je významný svými protizánětlivými, antibakteriálními a zklidňujícími účinky. Pokožku zanechává hydratovanou a navrací jí zpět její přirozenou rovnováhu.

Aquaxyl - účinná hydratační látka, která podporuje cirkulaci vody v kůži. Zároveň zlepšuje zadržování vody v pokožce díky zvýšené produkci kyseliny hyaluronové.

Rozmarýnový olej - je antiseptický, protizánětlivý a antimikrobiální. Má čistící schopnosti a podporuje detoxikaci. Uklidňuje a zjemňuje pleť.

Použití:

Použijte dostatečné množství gelu na každou ruku. Rozetťete po celých rukou a zápěstích. Vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližne 1 minutu. Doporučené použití maximálně 10x denně.

Upozornění:

Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Zabraňte zasažení očí (při zasažení očí vyplachujte alespoň 15 minut velkým množstvím vody a vyhledejte pomoc lékaře). Není určeno k vnitřnímu užití. Při požití podávejte velké množství vody k pití. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Opakovaná expozice může způsobit vysušení kůže. POZOR HOŘLAVINA! Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným ohněm a horkými povrchy. Nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let věku.

INCI: Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Hydroxypropyl Guar (gelotvorná látka z guarových bobů), Xylitylglucoside (součást Aquaxylu), Panthenol, Xylitol, Anhydroxylitol (součásti Aquaxylu), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarýnový olej), Citric Acid (úprava pH).

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Také budete zbožňovat

PREV NEXT

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím