Čisticí gel na ruce s antimikrobiální složkou - 50 ml

161 Kč Cena s DPH další velikosti balení

Čisticí gel na ruce s antimikrobiální složkou vhodný k hygieně a ochraně rukou v situacích, kdy není možné umýt ruce běžným mýdlem. S obsahem panthenolu, hydratační látky Aquaxyl a rozmarýnovým olejem pro jemné, čisté a voňavé ruce. Obsahuje 75% denaturovaného lihu.

Zjistit více

Účinné složky:

Panthenol - je významný svými protizánětlivými, antibakteriálními a zklidňujícími účinky. Pokožku zanechává hydratovanou a navrací jí zpět její přirozenou rovnováhu.

Aquaxyl - účinná hydratační látka, která podporuje cirkulaci vody v kůži. Zároveň zlepšuje zadržování vody v pokožce díky zvýšené produkci kyseliny hyaluronové.

Rozmarýnový olej - je antiseptický, protizánětlivý a antimikrobiální. Má čistící schopnosti a podporuje detoxikaci. Uklidňuje a zjemňuje pleť.

Použití:

Použijte dostatečné množství gelu na každou ruku. Rozetťete po celých rukou a zápěstích. Vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližne 1 minutu. Doporučené použití maximálně 10x denně.

Upozornění:

Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Zabraňte zasažení očí (při zasažení očí vyplachujte alespoň 15 minut velkým množstvím vody a vyhledejte pomoc lékaře). Není určeno k vnitřnímu užití. Při požití podávejte velké množství vody k pití. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Opakovaná expozice může způsobit vysušení kůže. POZOR HOŘLAVINA! Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným ohněm a horkými povrchy. Nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let věku.

INCI: Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Hydroxypropyl Guar (gelotvorná látka z guarových bobů), Xylitylglucoside (součást Aquaxylu), Panthenol, Xylitol, Anhydroxylitol (součásti Aquaxylu), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarýnový olej), Citric Acid (úprava pH).

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat