Olejové mýdlo Skořice

  196 Kč Cena s DPH

  Výživné a hydratační skořicové mýdlo pro péči o pleť a pokožku celého těla. Mýdlo obsahuje jemný peeling, který napomáhá k prokrvení a regeneraci pokožky.

  Zjistit více

  Skořicové mýdlo s jemným peelingem z mleté skořice obsahuje směs vysoce kvalitních olejů vhodných především pro péči o suchou pokožku. Podporuje prokrvení pokožky a má silné regenerační účinky. Mýdlo hydratuje a vyživuje pokožku a napomáhá s péčí o části těla, které trápí ztvrdlá a zrohovatělá kůže (lokty, chodidla, …). Odvar ze skořice má antivirový a antifungální účinek. Mýdlo má silné čistící účinky a odstraní veškeré nečistoty. Obsahuje esenciální olej pro zvýraznění skořicové vůně.

  Základ mýdla: olivový olej, kokosový olej
  Výživná složka: skořice, ricinový olej

  Mýdlo je vyrobeno ručně s láskou ze surovin té nejvyšší kvality.

  Použití: Navlhčenou pokožku mýdlem jemně promasírujte a poté opláchněte vodou. Mýdlo také můžete rozmydlit v dlaních a vzniklou pěnu aplikovat na pleť či pokožku celého těla. Vyhněte se oblasti očí. Po použití mýdlo umístěte na podložku, aby vyschlo.

  Hmotnost: 85g +- 5g

  Ingredients (INCI): Sodium Olivate , Sodium Cocoate , Aqua , Glycerin, Sodium Castorate , Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract , Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder , Pyrus Malus Fruit Extract , Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil , Eugenol

  Celkové hodnocení: 4,50/5
  0 1 2 3 4
  Hodnoceno 2x

  Skvělé mýdlo

  Olejové mýdlo, které nezanechává na tváři mastný film a po jeho použití mám pocit, že mám obličej opravdu čistý. Všechny ostatní gely a mýdla na tvář z drogerie mi obličej velmi vysušovaly, zanechávaly mastný film a nebo se mi po jejich používání začaly vytvářet suché šupiny. Tento je jediný, se kterým jsem spokojená. Vyzkouším i další olejová mýdla, ale toto nádherně voní skořicí.


  Úžasná vůně

  Mýdlo má krásnou vůni, připomíná Vánoce. Na mě má mýdlo ale opravdu hrubá zrníčka, pokud si ho ale napěním v ruce a pak aplikuji není v tom problém. Používám ho občas i na pleť a vůbec nedráždí.


  Také budete zbožňovat