Santal bílý - 30 ml

233 Kč Cena s DPH

Zklidňuje a vyživuje suchou pleť se sklonem k akné. Díky adstringentním účinkům optimalizuje také nadměrně se mastící pleť. Prohlubuje koncentraci a soustředění.

Zjistit více

Olej santalu bílého je velikou vzácností. Santal bílý je chráněným druhem santalovníku, který je možné těžit jen pod dohledem státu. Také proto je jeho dřevo a z něj získávaná silice tak cenná. Víte, že santal a jeho aroma podporuje svůdnost ženy? Vyzkoušejte samy!

Santal bílý je vzácným pokladem Indie. Strom roste velmi pomalu a dlouho, než se z něj dá získat olej s typickým aroma. Mnoho farmářů tak za vidinou rychlého zisku vykácelo santalovníky a dohnali je tak na hranici vyhubení. Nyní patří Santal bílý ke kriticky ohroženým druhům a jeho těžba podléhá kontrole státu, čemuž odpovídá také jeho cena. Díky certifikátu pravosti můžeme zaručit, že náš santalový olej je získaný oficiálním způsobem ze státem povolené a limitované těžby.

Santalový olej se získává čtyřstupňovou destilací dřevěné hmoty. Samotný proces je tak náročný, ale získaný olej si svou jedinečnou vůni a účinky uchovává i desítky let po zpracování. Pokud mu navíc zajistíte optimální podmínky, nikdy se nezkazí.

Pro Indii je santal symbolem životní síly. 

Použití: Na pleť i pokožku celého těla. Nejlépe se olej vstřebává na vlhké, koupelí zahřáté pokožce.

Ingredients: Papaver Somniferum Seed Oil, Santalum Album Oil, Simmondsia Chinesis Seed Oil, Tocopherol

Celkové hodnocení: 4,50/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 2x

Santal Bílý

S produktem jsem moc spokojená, konzistence příjemná, vláčná a také lehká. Na pleť suchou tak, že se příliš mastí a zároveň je problematická - jediný výrobek, který tento problém opravdu řeší (ani jsem nikde jinde nenašla podobný výrobek, který by se tímto problémem zabýval). Děkuji, jsem maximálně spokojená :)


Som veľmi spokojná

Kvalitné výrobky,rýchle dodanie


Také budete zbožňovat