Elixír mládí a krásy noční mast 30 ml

2 568 Kč Cena s DPH

Naše nejexkluzivnější noční mast inspirovaná recepturou ze 16. století obsahující aktivní látky JuvinityTM a RonaCare® Poppy SE pro mladistvý vzhled v jakémkoliv věku.

Zjistit více

Receptura, která přežila dobu čarodějnictví v 16. století. Původní recepturu vytvořila dcera alchymisty v Itálii. My jsme se jí inspirovali a obohatili ji o novodobé účinné látky s klinickými studiemi. S hlavní aktivní látkou Juvinity™ se vašim kožním buňkám jako by „zpomalí čas“, protože dokáže zpomalit zkracování telomerů v buněčné DNA a tím výrazně bojovat proti stárnutí.

Výroba tohoto zázračného produktu v sobě zahrnuje proces zakopání elixíru na 3 měsíce do země, kde se spojuje síla stromů, půdy a vody. Elixír zde čerpá jejich sílu pro pevnost pleti a životodárnou vodu pro její vláhu. Pro zachování nejvyšší kvality a účinků produktu jej vyrábíme výhradně v malých šaržích.

Účinné složky:

JuvinityTM – zpomaluje stárnutí buněčných jader. Chrání buňky před oxidačním stresem, zajišťuje v buňkách optimální aktivitu mitochondrií, které řídí jejich dýchání, syntézu a využívání energie (ATP).

Látka využívá jeden z posledních objevů genetiky – telomery – konce DNA, jejichž zkracování v důsledku stárnutí, zátěže a stresu urychluje proces stárnutí. Juvinity™ tento proces zkracování telomerů zpomaluje a tím výrazně bojuje proti projevům stárnutí pokožky – degradaci kolagenu, ztrátě pevnosti, omezuje hloubku vznikajících vrásek, podporuje syntézu kyseliny hyaluronové.

RonaCare® Poppy SE – aktivní látka z vlčího máku napomáhá vrátit pleti její elastičnost, vypnout oční okolí a zklidnit jej. Pleť zůstává  pevná, pružná a zdravá. Nezaměnitelná rudá barva vlčího máku i jeho olejnatá semena jsou od nepaměti symbolem bohatství, štěstí a síly.

Včelí vosk – obsahuje vitamín A, který napomáhá produkci nových buněk a kolagenu. Udržuje tak pokožku pevnou a pružnou. Pomáhá přitahovat vlhkost a napomáhá uzamykat hydrataci v pokožce.

Mateří kašička – patří mezi nejdokonalejší výživu tkání a pokožky. Podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace.

Propolis – pomáhá v péči o pokožku s atopickým ekzémem, lupénkou a akné. Antibakteriální a antibiotické účinky. Tlumí negativní účinky záření UV na pokožku. Vysoce antioxidační účinky. Obsahuje flavonoidy a fenolické kyseliny. Aminokyseliny, minerály a biotin. Vitaminy B1, B2, B3.

Med – je cenným produktem včel medonosných, má antiseptické účinky. Patří mezi přírodní peelingy, napomáhá k odstranění již odumřelých buněk z pokožky. Působí též antibakteriálně a dezinfekčně.

Arganový olej – za studena lisovaný olej z ořechů argánie trnité. Udržuje v pleti vodu a vyživuje jí. Pomáhá v péči o pokožku s ekzémem, lupénkou či akné. Obsahuje vitamin E, koenzym Q10, omega 6 a 9 mastné kyseliny

Avokádový olej – je za studena lisovaný olej ze zralých dužin avokáda. Má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin a mono-nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny olejové. Obsahuje vitamíny C, E, skupiny B, steroly a minerály jako jsou draslík, hořčík či fosfor.

Aplikace: Mast naneste každý večer na čistou pleť včetně očního okolí, krku a dekoltu. Mast nabírejte přiloženou špachtlí, abyste zachovali produkt v hygienické čistotě.

Upozornění: Organické přísady mohou zvýšit riziko alergií. U citlivější pleti doporučujeme vyzkoušet malé množství na pokožce zápěstí.

Ingredients: Macadamia Ternifolia Seed Oil (makadamiový olej), Persea Gratissima Oil (avokádový olej), Cera Alba (včelí vosk), Vitis Vinifera Seed Oil (hroznový olej), Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej), Caprylic/Capric Triglyceride (přírodní emolient), Glycerin (rostlinná hydratační látka), Mel (včelí med), Royal Jelly (mateří kašička), Papaver Rhoeas Extract (extrakt z vlčího máku – RonaCare® Poppy SE), Propolis Cera (propolis), Tocopherol (vitamín E), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Geranylgeranylisopropanol (aktivní látka Juvinity™), Parfum (pochází z přírodních esenciálních olejů). 

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat