Věčně pružný - 30 ml

1 407 Kč Cena s DPH

Vysoce koncentrované sérum pro muže s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou pro hloubkovou hydrataci a výživu pleti. Každý mililitr séra obsahuje 25 mg kyseliny hyaluronové.

Zjistit více

Pružnost těla patří k mužnosti. A pružnost pleti zrovna tak! Tělo si udržujeme sportem, pokožku obličeje pořádnou dávkou hydratace. Skvělým parťákem je proto naše sérum s vysokou koncentrací nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, která střeží vodu v hlubších vrstvách pleti. Kyselina hyaluronová na sebe naváže až tisícinásobné množství vody, než je její vlastní hmotnost, což způsobí opravdu důkladnou hydrataci a příval energie pleťovým buňkám. Voda je základním elementem pro život, ale i pro pružnost, svěžest a pevné rysy vaší tváře.

Účinky: • hloubkově a efektivně hydratuje pokožku • pleť zůstane pružná, svěží a zdravá.

Kyselina hyaluronová je polysacharid, který se vyrábí biotechnologickým procesem pomocí bakterie Streptococcus zooepidemicus. My v našem séru používáme nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která díky svému krátkému řetězci (150 kDa-1,3 MDa) proniká hlouběji do epidermálních vrstev, kde pokožku hloubkově hydratuje a vyživuje efektivněji. Tvoří tak v pleti ochranný štít, který zabraňuje ztrátám vody z pokožky a udržuje tak pleť hydratovanou, hladkou a svěží. Působí jako zásobárna vody v pleti. Díky tomu dokáže i vyhlazovat jemné vrásky.

Naše pleťové sérum kyseliny hyaluronové obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací kyseliny hyaluronové, které na trhu najdete! Sérum má tak větší efekt, dokáže pleť vyživit rychleji a dá napít i té nejžíznivější pleti. Krásně a lehce se roztírá a zanechává pleť jemnou, hebkou a šťavnatou. Je ideální jako podklad pod krém.

 

Obrázek 1: Porovnání vysokomolekulární kyseliny hyaluronové (drží se na povrchu pokožky) a naše nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (proniká hlouběji do pokožky).

Použití: pro stresovanou, unavenou a suchou pleť.

Aplikace: Odložte skleničku whisky a vypijte před nebo po aplikaci 2 dl vody! Naneste 3–6 kapek na očištěnou pleť a rozetřete. Používejte pravidelně ráno i večer.

INCI: Aqua (demineralizovaná voda), Pentylene Glycol (přírodní konzervační látka), Sodium Hyaluronate (nízkomolekulární kyselina hyaluronová), Glycerin, Propanediol (rostlinné hydratační složky), Sodium Phytate (součást přírodního konzervačního systému), Alcohol.

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat