Havlíkova Papírenka

353 Kč Cena s DPH

Jsem pohodlná, větší kabelka do ruky ale i na rameno. Vhodná na nákupy i do práce jako originální doplněk. 

Zjistit více

Moje barva je béžová, přírodní a ničím nedobarvovaná. Jsem ušitá z recyklovaného kraftového materiálu a šetrná k přírodě. Mám ikónický tvar: jsem dole užší, než nahoře a jsem omyvatelná. Lehké zašpinění zvládnete utřít vodou navlhčeným látkovým ubrouskem. Unesu všechny Vaše nezbytnosti a běžné denní potřeby, dokonce i malý notebook. Zvládnu s přehledem malé deštíky a budu Vaší kamarádkou při vánočních nákupech. Věci, které Vám ponesu, u mě najdete snadno, držím parádně tvar. Na přední straně mám fešáckou kapsu, kde ráda pohlídám tramvajové jízdenky, kapesníčky nebo Havlíkův balzám na rty.

Výška: 29 cm

Šířka: 28 cm x 16 cm 

Kapsa: 17 cm x 15 cm

Příběh Papírenky

Již před více než rokem přišla jedna z nás s nápadem, ke kterému ji inspirovaly ranní cesty metrem a tramvají. Dívala se kolem sebe a viděla ženy všeho věku i stylu, které téměř všechny na kolenou, či mezi kotníky držely malou papírovou tašku. Poznáte to – koupíte si něco malého, dostanete taštičku a protože jste moderní žena, která třídí odpad a ráda se chová šetrně k přírodě, tak si onu taštičku necháte. Víte, že každé ráno před odchodem do práce ji budete potřebovat. Na láhev s vodou, na knihu či časopis, svačinku či oběd a cokoliv dalšího, bez čeho se právě vy zkrátka neobejdete.

Jenže, taková taštička má takzvaně „jepičí“ život. Stačí trocha deště, špatně zavřená láhev s nějakou tekutinou a kde byla malá hezká papírová taška…?

A tak se zrodil nápad. Nápad, kterému byl vdechnut život a po náležitém a velmi náročném testování dostal „zelenou“.

Chtěli jsme pro Vás tašku, která bude nejen ECO, ale zároveň stylová a praktická. A tak téměř po roce přinášíme tašku, kterou jsme pokřtili na „Havlíkovu Papírenku“. Šest měsíců byla vláčena, pokládána a pohazována. I zmoknout jsme ji několikrát nechali. Jen proto, abychom Vám ji mohli s klidným a radostným tlukotem srdce představit na našich obchodech. To vše proto, abyste se z ní mohly na cestách do zaměstnání či večírek tešit i Vy.

Materiál je recyklovaný kraftový papír, který je pomocí moderní technologie upraven tak, aby měl zachován vzhled kraftového papíru, ale mnohem větší odolnosti vůči vlhku či mechanickému poškození.

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Také budete zbožňovat

PREV NEXT
3 Komentář(e)

Krásné ruce - 30 ml

167 Kč

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím