Zavřít

Vánoční balíček: Suchá a citlivá pleť

769 Kč Cena s DPH

Balíček pěti masek pro suchou a citlivou pleť obsahuje krémové a gelové masky ideální pro péči o jemnou a dehydrovanou pokožku. Masky můžete společně míchat nebo použít několik najednou, každou na různou část obličeje. Hýčkejte, posilte a hydratujte svou pleť.

Zjistit více

Balíček obsahuje produkty:

  • Ibišek 30 ml (gelová maska)
  • Vlčí mák 30 ml (krémová maska)
  • Rakytník 30 ml (krémová maska)
  • Rajče 30 ml (krémová maska)
  • Šípek 30 ml (gelová maska)
  • Štětec jako dárek

Vánoční balíček obsahující výběr pěti masek určených pro suchou a citlivou pleť.

Ibišek 30 ml (gelová maska)

Nabízí péči o pleť, které chybí správná hydratace. S touto květinovou péčí bude i Vaše pleť krásně rozjasněná jako čerstvě vykvetlé poupátko.

Ibišek: Obsahuje organické kyseliny a polyfenoly, vápník, hořčík, železo, fosfor, sodík, zinek, měď, betakaroten, thiamin, riboflavin a kyselinu askorbovou. Má antioxidační, dezinfekční a protizánětlivé účinky. Peeling z květů ibišku se postará o jemné pročištění pleti, kterou zanechá jemnou a vyhlazenou.

Účinky: hydratuje a rozjasňuje pleti

Vlčí mák 30 ml (krémová maska)

Pleť vyživí a zvláční. Pleť bude jemná, čistá a příjemná jak na dotek, tak i na pohled.

Extrakt z okvětních lístků vlčího máku: Obsahuje malé množství alkaloidů, antokyanová barviva a množství pleti prospěšných látek, které se postarají o výživu a zvláčnění pleti. Má také vysoké množství vitamínu E, který pleť podporuje ve výrobě kolagenu a působí anti-aging účinkem. Pro všechny, které touží po čisté a klidné pleti.

Účinky: čistí a zklidňuje pleť

Rakytník 30 ml (krémová maska)

Účinný lék pro veškerá trápení pleti jako poškození a tvorba jizviček nebo podráždění či ztráta pružnosti. Skvělý zdroj vitamínů a regenerace.

Rakytník: Má vysoký obsah fytosterolů, karotenoidů, alkanolů a tokoferolů. Obsahuje jak nasycené, tak i nenasycené mastné kyseliny, vitamíny A, B, C, E a K, aminokyseliny, cukry, třísloviny a silice. Aktivní látky působí proti předčasnému stárnutí pleti a zlepšují pružnost pokožky. Pomáhá při hojení poškozené pokožky, včetně tvorby jizviček a zmírňuje podráždění.

Účinky: zdroj vitamínu pro regeneraci pleti

Rajče 30 ml (krémová maska)

Pleť detoxikuje a zanechá ji jemnou a rozjasněnou.

Extrakt z rajčat: Obsahuje organické kyseliny, cukry, karotenoidní barviva, vitamíny C, B, A a E, vlákninu, pektiny a z minerálů např. draslík, hořčík nebo železo. Rajčata jsou zdrojem antioxidantů, které chrání organizmus před působením volných radikálů. Šťáva z plodů čistí, zjemňuje pleť a působí silně antioxidačně.

Účinky: detoxikuje a rozjasňuje pleť

Šípek 30 ml (gelová maska)

Osvěžující maska pro mladistvý vzhled, která nabízí regenerační peeling plný antioxidantů.

Extrakt z šípku: Obsahuje vitamíny C, B1, B2 a K a nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro pleť prospěšné. Působí regeneračně. Urychluje hojení jizviček, které se tvoří po akné, ale i strie. Redukuje pigmentové skvrny, eliminuje tvorbu kožního mazu a zvyšuje elasticitu pokožky. Pleť zbaví odumřelých buněk a zanechá ji tak krásně hladkou a zářivou.

Účinky: regenerační peeling s antioxidanty

Štětec (jako dárek)

Praktický pomocník na nanášení masky. Kosmetický štětec s jemnými syntetickými štětinami, dřevěnou rukojetí a afirmací. Štětec zajišťuje přesnou aplikaci, ale i hygienické použití a nanesení produktu.

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Také budete zbožňovat