Zavřít

Vánoční balíček: Všechny typy pleti

769 Kč Cena s DPH

Univerzální balíček pěti masek pro pokožku normální až smíšenou. Vhodný pro pleť, která touží po vyčistění, sjednocení, detoxikaci a dodání potřebných vitamínů. Balíček obsahuje krémové, gelové i jílové masky, které můžete společně míchat nebo použít několik najednou, každou na různou část obličeje.

Zjistit více

Balíček obsahuje produkty:

  • Zelený jíl 30 ml (jílová maska)
  • Myrta a oliva 30 ml (krémová maska)
  • Zelený čaj 30 ml (krémová maska)
  • Kopřiva 30 ml (gelová maska)
  • Konopí 30 ml (krémová maska)
  • Štětec jako dárek

Vánoční balíček obsahující výběr pěti masek určených pro všechny typy pleti.

Zelený jíl 30 ml (jílová maska)

Postará se o hloubkové vyčištění. Pomáhá v boji proti tvorbě drobných vrásek a při kožních nemocích jako je akné.

Zelený jíl: Výborně se hodí pro všechny typy pokožky kromě té opravdu suché. Je vhodný pro citlivou pleť, ale pro své čisticí, antiseptické a dezinfekční účinky je ideální i pro smíšenou až mastnou a aknózní. Napne, zjemní a regeneruje. Reguluje tvorbu kožního mazu a nastavuje rovnováhu problematických částí obličeje.

Účinky: hloubkové vyčištění pleti

Myrta a oliva 30 ml (krémová maska)

Zajistí účinný detox a revitalizaci pleti. Obsahuje klinicky ověřenou aktivní látku MYRTLE-OLIVE Oléoactif®.

MYRTLE-OLIVE Oléoactif®: Aktivní lipidový komplex získaný z myrty a olivových listů extrahovaných do olivového oleje pomocí patentované Oleo-eco extrakce. Působí proti oxidačnímu stresu, má protizánětlivý, mírně antimikrobiální, a hlavně antioxidační účinky. Pokožce dodává intenzivní péči, chrání ji před působením volných radikálů, zvyšuje její elasticitu a posiluje tkáň. Pleť regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje.

Účinky: účinný detox a revitalizace pleti

Zelený čaj 30 ml (krémová maska)

Silný antioxidant, který se postará o čistou jasnou pleť a rozjasnění.

Zelený čaj: Bohatý na antioxidanty, polyfenoly, kofein, flavanoly, flavonoidy, éterické oleje, karoteny, vitamíny skupiny B, C, E a K, minerální látky jako mangan, draslík a hořčík, ale i jiné prvky jako fluor, sodík, vápník, měď, nikl či zinek. Zelený čaj má silné anti-aging vlastnosti. Neutralizuje škodlivé volné radikály, které můžou za předčasné stárnutí pleti.

Účinky: detoxikuje a rozjasňuje pleť

Kopřiva 30 ml (gelová maska)

Pleťová maska s extraktem z kopřivy a peeling z olivových lístků, která dodá minerály a detoxikuje pleť.

Kopřiva dvoudomá: Obsahuje vitamín C, vitamín B1, karotenoidy, minerální látky a jiné důležité látky pro tělo i pokožku. Obsahuje chlorofyl, který působí povzbudivě na metabolismus, ale zároveň i antirevmaticky, protizánětlivě, nebo dezodoračně.

Účinky: dodá minerály a detoxikuje pleť

Konopí 30 ml (krémová maska)

Stará se o rovnováhu a pomáhá snižovat otoky a obnovovat tkáně. Maska je vhodná i pro citlivou a problematickou pleť, jelikož neucpává póry a bojuje s nepříznivými vlivy, které na ni mohou působit.

Konopí: Obsahuje vitamin E, hořčík, zinek, vápník, draslík, síru, nenasycené mastné kyseliny a prospěšné enzymy. Pomáhá obnovovat tkáně a snižovat otoky. Neucpává póry, bojuje proti akné a funguje jako prevence jejich opětovné tvorby. Je také účinný v léčbě ekzému a lupénky. Pokožku regeneruje, zklidňuje, zvláčňuje, promašťuje a chrání ji před vlivy okolního prostředí, čímž funguje zároveň jako prevence proti předčasnému stárnutí.

Účinky: čistí, vyživuje a regeneruje pleť

Štětec (jako dárek)

Praktický pomocník na nanášení masky. Kosmetický štětec s jemnými syntetickými štětinami, dřevěnou rukojetí a afirmací. Štětec zajišťuje přesnou aplikaci, ale i hygienické použití a nanesení produktu.

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Také budete zbožňovat

PREV NEXT