Zavřít

Vánoční balíček: Každodenní péče

748 Kč Cena s DPH

Balíček s výběrem našich šesti produktů plných vitamínů na každý den, které vaše pokožka potřebuje pro zářivý a zdravě vypadající vzhled. Ideální výběr pro každý typ pleti.

Zjistit více

Balíček obsahuje produkty:

  • Pečující a čistící Ranní maska 30 ml
  • Český krém 30 ml
  • Pleťová voda Kapka rosy 100 ml
  • Krém Krásné ruce 30 ml
  • Olejové mýdlo Rakytník 85 g
  • Havlíkův balzám na rty 5 ml (jako dárek)

Pečující a čistící Ranní maska 30 ml

Pleť dokonale nastartuje do nového dne, dodá vitaminy, vyživí a účinně hydratuje, čímž pleť získá na jasu a zdravém vzhledu. A to vše během pouhých tří minut.

Rozmarýnový olej: Chrání před UV zářením, čistí pleť a pomáhá při péči o akné.

Levandulový olej: Zklidňuje pokožku při svědění, dermatitidách, ekzémech, akné a lupénce. Pomáhá při péči o opary a drobná poranění.

Konopný olej: Pomáhá regenerovat pleť po akné, drobných oděrkách, popáleninách či povrchovém poranění. Je velmi účinný v péči o ekzematickou pokožku.

Maska funguje ve třech minutách: 1. minuta čistí 2. minuta vyživuje a hydratuje 3. minuta uzavírá póry

Český krém 30 ml

Vyvinut na bázi lokálních ingrediencí, nacházejících se na českých polích a zahrádkách. Proto jsme ho hrdě pojmenovali “Český krém”. Slunečnice, mák, meduňka a rakytník s mateří kašičkou jsou hlavními účinnými složkami této vzdušné emulze. Esenciální olej meduňky má uklidňující účinky, vyvolává příjemné pocity rozkvetlé zahrady.

Rakytník: Poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy prostředí, působí jako antiseptikum, přirozený antioxidant a napomáhá pokožce v boji s volnými radikály.

Meduňka: Pomáhá tlumit zarudnutí kůže, zklidňuje zánět. Pokožce napomáhá obnovit rovnováhu.

Mateří kašička: Podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace a zlepšuje její kvalitu. Má antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky. Patří mezi nejdokonalejší výživu tkání a pokožky.

Účinné látky: Rakytníkový extrakt, Meduňka, Mateří kašička, Makový olej, Slunečnicový olej, vitamín E.

Kapka rosy 100ml

Osvěžující čistící voda s jemnou lotosovou vůní pro všechny typy pleti, které se každým dnem potýkají s prachem, smogem a suchým vzduchem.

Pentavitin®: Vzniká izomerací molekul přírodní D-glukózy. Klinické studie potvrdily vyhlazení a vypnutí kůže, schopnost posílení její bariérové funkce, zjemnění povrchu kůže včetně vymizení suchých šupinek.

Kopřiva dvoudomá: Má protizánětlivé účinky, urychluje hojení ran a detoxikuje. Pomáhá ke zdravému, svěžímu a krásnému vzhledu bez vyrážek. Podporuje protizánětlivé procesy, urychluje hojení ran a působí dezodoračně.

Účinné látky: Pentavitin®, Kopřiva dvoudomá, vitamin E.

Krásné ruce 30 ml 

Vybraný komplex olejů a extraktů, poskytují optimální výživu rukám se suchou pokožkou, popraskanými místy a záděry. Extrakty z mateří kašičky, rakytníku a meduňky mají zjemňující, regenerační a zklidňující účinky. Olej ze semen máku promastí suchá místa, glycerin přírodního původu dodá vyváženou hydrataci. Krém zanechává ochranou vrstvu na pokožce.

Účinné látky: Přírodní glycerin, Meduňka lékařská, Mateří kašička, Rakytník, Makový olej, Slunečnicový olej.

Olejové mýdlo Rakytník 85 g

Všestranné mýdlo s vysokým obsahem oleje je vhodné pro pleť, vlasy ale i pokožku celého těla.

Rakytník: chrání pleť, má antioxidační účinky, přispívá ke zjemnění a zklidnění pleti. Poskytuje ochranu před nepříznivými vlivy prostředí, působí jako antiseptikum, přirozený antioxidant a napomáhá pokožce v boji s volnými radikály.

Účinné látky: Rakytník, Olivový olej, Přírodní glycerin, Rozmarýnový extrakt, Kurkuma.

Havlíkův balzám na rty 5 ml (jako dárek)

S vyživujícím a hydratačním účinkem. Ke každodennímu opakovanému použití. Vyživuje a hydratuje rty a působí antimikrobiálně a protizánětlivě. Díky Stévii sladké má příjemnou sladkou chuť.

Účinné látky: Makadamiový olej, Včelí vosk, Propolis, Rakytník, Makový olej, Kokosový olej, Stévie sladká, vitamin E

Nebyl nalezen žádný komentář zákazníka.

Také budete zbožňovat

PREV NEXT
4 Komentář(e)

Krásné ruce - 300 ml

713 Kč