Úspěšný muž 30 ml (exp.: 30. 6. 2021)

342 Kč Cena s DPH

Krém pro muže, jejichž pleť už poznamenaly vrásky a únava. Je vhodný pro jakýkoli typ pleti, zejména pro tu, která je namáhána suchým kancelářským vzduchem. Účinná látka Adipofill’in™ dokáže neinvazivní metodou zvýšit objem tukové tkáně pro efekt podobný lipofillingu, čímž navrátí pokožce svěží a mladistvý vzhled.

Zjistit více

Mezi mužskou a ženskou pokožkou existují významné rozdíly. Je to dáno především hladinou testosteronu. Právě tento hormon určuje vlastnosti mužské pleti a vytváří odlišnou strukturu oproti pleti žen. I když je pokožka každého člověka specifická, lze obecně říci, že ta mužská je silnější, mastnější a pomaleji stárne.

Známky stárnutí se u mužské pleti objevují později, dodávají muž jeho pověstné charisma. Jakmile ale změny v subkutánní tukové tkáni započnou, probíhají rychle. S věkem se tato tkáň postupně rozrušuje kvůli poruchám adipocytového metabolismu. S přibývajícími roky se objevují hluboké nosoretní rýhy, pleť ochabuje a pod očima se rýsují tmavé kruhy, které způsobují její unavený vzhled.

Přetížení, stres, suchý vzduch z topení, časté sprchování, špatná péče, UV paprsky, vzduch zatížený prachem a výfukovými plyny - to vše přispívá nejen k rychlejšímu stárnutí pokožky, ale také k jejímu přesušení. Stratum corneum, nejsvrchnější vrstva pokožky, tím trpí nejvíce. Kožní buňky postrádají pružnost, vznikají mezi nimi mikroskopicky malé mezery, kterými se vypařuje vlhkost z pleti a naopak jimi do organismu pronikají škodliviny z okolního prostředí.

Krém Úspěšný muž v sobě kombinuje přírodní suroviny, jako jsou bambucké máslo pro ochranu pokožky, mateří kašičku, nejdokonalejší výživu tkání a pokožky, a patentově chráněnou látku Adipofill´in™ pro vyhlazení pleti a zpomalení předčasného stárnutí.

VÝSLEDKY: 

Účinná látka Adipofill´in™ byla navržena tak, aby napodobovala metodu plastické chirurgie tzv. lipofilling a obnovila počáteční objem obličejových kontur. Klinicky ověřená složka je získávána biotechnologickým procesem ze škrobu a dokáže nejen omezit rozpad adipocytů v obličejových partiích, ale výrazně posílit vznik nových.

Díky tomu napomáhá ke zjemnění hlubokých nosoretních a mimických vrásek, pomáhá také nadzvednout pleť a zabraňuje jejímu ochabnutí. Pro ještě lepší výsledky byla tato látka opatřena patentovým systémem enkapsulace Ionosome™, což je systém fosfolipidů pokožce vlastních, které pomáhají účinné látce penetrovat kožní bariérou až na přesné místo určení, tedy k tukovým buňkám pleti.

Klinická studie Adipofill'inu potvrdila:

  • zjemnění povrchu pokožky až o 27,5 %,
  • redukci hloubky vrásek až o 37,6 %.

Další účinné látky:

Bambucké máslo
Má vynikající hydratační vlastnosti. Obsahuje vysoké množství vitaminu A, který zlepšuje stav pokožky, obzvlášť té, která trpí ekzémem, lupénkou nebo kožní alergií. Velmi vhodné pro suchou a poškozenou pokožku.

Mateří kašička
Patří mezi nejdokonalejší výživu tkání a pokožky. Podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace. Urychluje hojení ran. Antioxidační, antibakteriální a antivirové působení.

Meduňka lékařská
Patří k nejoblíbenějším českým bylinkám. Pomáhá tlumit zarudnutí kůže, zklidňuje záněty. Podporuje obnovení rovnováhy pokožky.

Slunečnicový olej
Významný zdroj vitaminu E. Podporuje průnik účinných látek do kůže.

Tocopherol (Vitamin E)
Chrání buňky před oxidativním stresem a negativními účinky volných radikálů.

Ingredients: Aqua (demineralizovaná voda), Coco-Caprylate/Caprate (přírodní olejová složka), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Glycerin (rostlinná hydratační látka), Glyceryl Stearate Citrate (přírodní emulgátor rostlinného původu), Propanediol (hydratační látka z kukuřice), Cetearyl Alcohol (vosk a regulátor viskozity), Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo), Ornithine (účinná látka Adipofill´in™), Melissa Officinalis Leaf Extract (extrakt z meduňky lékařské), Royal Jelly (mateří kašička), Tocopherol (vitamin E - antioxidant), Phospholipids, Glycolipids (Ionosome™ - patentovaný kapsulový systém pro lepší přenos účinných látek), Sodium Levulinate, Sodium Anisate (sodné soli organických kyselin s bakteriostatickou funkcí - chrání produkt před znehodnocením), Caprylyl Glycol (emolient, podporuje konzervační systém), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate (konzervanty pro potravinářství a certifikovanou přírodní a bio kosmetiku), Xanthan Gum (přírodní regulátor viskozity), Sodium Phytate (látka přírodního původu vážící ionty kovů do sloučenin), Alcohol (líh), Citric Acid (úprava pH), Salvia Sclarea Oil (olej ze šalvěje muškátové), Geraniol, Linalool, Limonene (pochází z esenciálních olejů).

Celkové hodnocení: 0/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 0x

Také budete zbožňovat

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |Tipy a zajímavosti
  3. |Kruhy pod očima