Podcasty s Jessicou - září a říjen 2020

09. 11. 2020

Naše pondělní live streamy se školitelkou Jessicou, která má ty nejlepší produktové znalosti, se převtělují do podcastů. Budete si tak moci poslechnout celý livestream během každodenních činností, jako je například vaření, cvičení anebo po cestě do práce. Chcete slyšet cenné rady, tajné tipy a triky od Jessicy? Zaposlouchejte se s námi, přiučte se novým věcem ze světa péče o pleť, pokožku, vlasy a tělo, a zjistěte odpovědi na zapeklité otázky našich sledujících.

Problematická pleť (21. 9. 2020)

Téma dnešního podcastu je problematika zhoršení pleti a výskytu akné spojená s nošením roušky. Otázka, na kterou se nás momentálně ptáte každý den. Probereme si postup v péči o pleť a poradíme vám, co do péče zahrnou navíc. Jessica nezapomene zodpovědět ani na dotazy našich sledujících. Užijte si s námi náš první podcast.

Péče o pleť na podzim (19. 10. 2020)

Péče o pleť v podzimním období – to je téma dalšího podcastu. Dozvíme se, jak pleť připravit na zimu, co do denní podzimní péče zahrnout a naopak, od čeho si pleť musí odpočinout. Detailněji se zaměříme na Sérum krásné Cecílie a Elixír mládí a krásy. Užijte si s námi třetí díl našeho podcastu.

Péče o vlasy (26. 10. 2020)

V tomto podcastu vám prozradíme vše o naší vlasové kosmetice. Zorientujeme se v produktových řadách, v rozdělení jednotlivých produktů, dozvíte se, pro koho je každý produkt určen a jak ho používat. Pomůžeme vám tak najít vhodnou péči přesně pro vás. Zaposlouchejte se s námi do našeho čtvrtého dílu podcastu.