Podívejte se, jak kombinovat naše masky

19. 05. 2021

Stále ještě váháte, jak masky kombinovat? Inspirujte se i naším videem, jak na to. Zjistěte, jak pečovat o svou pleť, aby byla zdravá a krásná.

Vyberte si z našich 77 masek ty, které jsou nejlepší pro váš typ pleti a pusťte se do kombinování. Udělejte z péče o pleť svůj relaxační rituál. Potřebujete jen pár minut pro sebe, vybrané masky, Petriho misku a štětec. V misce smíchejte své oblíbené masky a naneste na pleť. Nechte je působit 3 minuty. Pleť poté omyjte a osušte. A pokud masky nestihnete spotřebovat najednou, v Petriho misce vám v lednici vydrží až 3 dny.

Dopřejte své pleti pestrou výživu a vyberte si každý den to, na co má vaše pleť chuť.

K nákupu pěti masek z naší řady 77 masek dostanete dárky Petriho misku a štětec. A při nákupu nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma.

Pokud máte svou zásobu masek, a potřebujete už jen Petriho misku nebo štěteček, můžete si je koupit i zvlášť. 

Masky si nakombinujete, jak potřebujete a nanášení štětcem je hygienické a vaše pleť to určitě ocení.

Vyberte si masky podobné konzistence a smíchejte je dle vašeho typu pleti. Společně kombinujte krémové s krémovými, gelové s gelovými, jílové s jílovými nebo krémové s jílovými maskami. Můžete se inspirovat i námi doporučenými kombinacemi pro zralou, mastnou, aknózní, suchou, citlivou a normální pleť.

Tip: Pokud máte citlivou pokožku, doporučujeme vám zkombinovat ranní krémové masky Oves, Konopí a Rakytník.

Ranní krémová maska Oves obsahuje výživný ovesný olej a ovesnou mouku, která zaručí hydrataci a šetrnou péči i velmi citlivé pleti. Krémová pleťová maska Konopí s konopným olejem a jemným peelingem z konopných lístků zaručí výživu a regeneraci citlivé pleti a maska Rakytník s obsahem rakytníkového extraktu a extraktu z měsíčku, je zdrojem potřebných vitamínů k regeneraci pleti.

Přinášíme vám inspiraci pro různé typy pleti:

  • Recept pro suchou pleť: mrkev, avokádo, vaječný žloutek
  • Recept pro mastnou pleť: pampeliška, heřmánek, rozmarýn.
  • Recept pro zralou pleť: kolagen, vitamín C, vitamín E

Stále ještě přemýšlíte nad různými kombinacemi? Naše prodejny jsou otevřené, přijďte se poradit, jaké masky jsou pro vás nejlepší.

Akce platí do vyprodání zásob.

Prozkoumejte našich 77 masek

PROZKOUMAT