Testuj s Havlíkovou Apotékou na Slovensku

01. 10. 2021

Každý den usilovně pracujeme na přípravě nových produktů, které následně sami testujeme. Rádi bychom vám nyní dali možnost otestovat nové produkty společně s námi ještě před jejich uvedením do prodeje. Testování je určeno pouze pro 4 slovenská města, kde se nachází naše prodejny – Bratislava, Trnava, Nitra a Košice.

Chcete se do testování zapojit? Čtěte dál a zjistěte, jak na to. Je třeba splnit několik podmínek… Do příslušného emailu, dle města, ve kterém byste si balíček případně vyzvedával/a, nám napište:

bratislava.testuj@havlikovaapoteka.sk

kosice.testuj@havlikovaapoteka.sk

trnava.testuj@havlikovaapoteka.sk

nitra.testuj@havlikovaapoteka.sk

  • Jaký máte typ pleti: normální, suchá, citlivá, smíšená, mastná, problematická
  • Do jaké věkové skupiny patříte, stačí uvést číslo skupiny: 1. 18-24 let, 2. 25-34 let, 3. 35-44 let, 4. 45-54 let, 5. 55+ let
  • Jaký je váš odličovací rituál s produkty z Apotéky? Přáli byste si nějak vylepšit naše stávající čisticí a odličovací produkty, nebo vám nějaký v naší nabídce chybí?

Pokud budete k testování vybrán/a, musíte být schopný/a si testovací balíček vyzvednou na jedné z našich 4 slovenských prodejen ve dnech 25.-31. 10. 2021. 

Registrujte se v období od 3. 10. do půlnoci 10. 10. 2021. Následně vybereme 40 z vás (10 testerek na prodejnu), kterým darujeme testovací sadu a společně tak vyzkoušíme novinky, které pro vás připravujeme.

Zapojením se do testování souhlasíte se zpracováním osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení. Bližší informace ohledně zpracování osobních údajů a zasílání obchodních sdělení naleznete na https://havlikovaapoteka.cz/cs/content/gdpr-ochrana-osobnich-udaju.html.