Věrnostní program a nákupy z e-shopu

17. 03. 2020

Už delší dobu připravujeme možnost čerpání výhod věrnostního programu nejen na prodejnách, ale i při nákupech prostřednictvím e-shopu. Technicky to není úplně jednoduché, a tak jsme prozatím, po dobu uzavření prodejen, připravili náhradní řešení, které vám umožní sbírat body a tedy čerpat výhody i za nákupy v e-shopu. Jak na to?

Do každé objednávky budeme nově přidávat vytištěnou fakturu označenou speciální samolepkou s hologramem. Po otevření prodejen tuto fakturu přineste na nejbližší pobočku a do vaší kartičky vám vyznačíme razítka dle hodnoty nákupů, a to vše dle pravidel věrnostního programu. Toto pravidlo platí pro všechny objednávky provedené po čtrnácté hodině dne 17. 3. 2020.

Stále platí, že příslušný počet razítek získáte dle hodnoty každé jednotlivé objednávky. Navíc jsme se rozhodli, že do částky objednávky budeme zahrnovat i dopravné, které jste případně zaplatili.  Nic se ale nemění na tom, že při objednávce z e-shopu nad 1500 Kč máte od nás dopravu zdarma.

Nejste členy věrnostního programu? Nevadí. I tak můžete s fakturami po otevření prodejny přijít. Kolegové s vámi přihlášku do programu zařídí a rovnou vám za donesené faktury dají příslušné množství bodů či dárky.

Celá pravidla věrnostního programu, včetně uplatnění bodů a odměn za ně, jsou uveřejněna na https://havlikovaapoteka.cz/cs/content/9-vernostni-program