Krásná zahradnice - noční oční maska 30 ml

18,98 € Price with VAT

Beautiful gardener - Night eye mask. One glance can reveal everything, so the eye area is extremely important for each of us. The eye area is burdened mainly in summer and in winter. The skin is very thin and sensitive and imperfections, dark circles, spots, and wrinkles show easily.
The night eye mask with parsley oil gently cares for the eye area, so you wake up in the morning with a beautiful, radiant and relaxed look.

RESULTS:

• firms strained eye area • actively prevents the formation of wrinkles and hyperpigmentation • brightens and eliminates grayish skin tone

Celkové hodnocení: 4,73/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 51x

noční oční krém

velká spokojenost, příjemná vůně, doporučuji


Krásná zahradnice - noční oční maska

Jsem s ní velmi spokojená. První oční maska, po které mi neštípou oči. Je jemná, voňavá a účinná. Doporučuji.


Naprostá spokojenost

Tato oční maska je výborná. Hutnější krémovitá konzistence mi vyhovuje, krásně účinkuje. Doporučuji:)


Příliš mastné

hodně mastný krém, velikost balení je nesmyslná, člověk nemá šanci spotřebovat před zkažením vzhledem k tomu, jak je krém hutný a mastný a oblast u očí je velmi malá, tudíž se spotřebuje skutečně málo produktu, na obličej mi mnohem více vyhovuje denní krém zahradnice, proto tuto oční masku používám na ruce a i tak se mi nedaří spotřebovat.. ale na ruce je dobrý, pokud někomu nevadí mastné krémy, tak nebude zklamán, celkově to není špatné ale lepší je na ruce než na oči


Skvělý produkt

Moc doporučuji. Neměla jsem na oční okolí lepší produkt. Skvěle okolí očí přes noc uvolní.


Naprostá spokojenost

Oční noční masku jsem nejdříve vyzkoušela díky vzorku. Protože jsem měla velmi vysušenou, podrážděnou pokožku, lehce to štípalo a slzely mi oči. Asi po 10 minutách slzení přestalo. Ráno jsem měla pokožku krásně jemnou. Okolí očí se každým dnem lepšilo. Masku jsem si koupila a dnes si nedokážu představit, že bych ji neměla.


Must have

Tak na tento oční krém jsem se moc těšila. V kombinaci s nočním krémem že stejné rady je naprosto dokonalý. Ráno jsou mé oči rozzářené. Pokožka kolem očí je sjednocená a kruhy pod očima taky mizí.


Super produkt

Velka spokojnost, kruhy pod ocami naozaj miznu!


Oční krém

Tento krém používám už asi 3 měsíce. Ze začátku mě po něm hrozně slzely oči, ale asi po 2 týdnech si oči zvykly. Opravdu zesvětluje oční okolí a vyhlazuje, ale na otoky mi to nepomohlo. Výhoda je, že balení vydrží opravdu hodně dlouho.


Nejlepší oční péče

Mám velmi citlivou pokožku kolem očí a nic moc mi nevyhovovalo. Až jsem objevila tuto masku a nic jiného nepoužívám a jsem velmi spokojená. Koupila jsem už opakovaně.


Příjemná péče

Maska mě poněkud překvapila svou hutností, ale je velmi příjemná a rychle se vstřebá. Má jen jemnou vůni, což je mi na noc příjemné.


Příjemná maska

Maska kolem očí je příjemná, hezká jemná vůně. Ale mé kruhy pod očima i vrásky jsou stále stejné.Mám denní i noční krém Zahradnice a ty jsou naprosto úžasné!


Spokojenost

Krém mi vyhovuje, je příjemný a nedráždí oči. Spokojenost.


Naprostá senzace!

Mám citlivé oči, kolikrát nesnesu ani řasenku. Vyzkoušela jsem už opravdu nespočet produktů na oční okolí různých konzistencí, ale buď mě štípaly do očí a nebo jsem prostě neviděla žádný efekt a to že už mě to stálo pěkný balík! Po vyzkoušení vzorečku od milé paní prodávající, jsem večer na konec své rutiny nanesla opravdu malé množství krému pod oči a vklepala. Ráno jsem si říkala, že je něco jinak. Opravdu funguje dle popisku! Měla jsem jemné vrásky pěkně vyplněné a oči byly takové odpočaté.. opravdu super efekt.


První zklamání z apotéky

Bohužel jsem z tohoto krému zklamaná. Nebaví mě jeho hutná, vosková textura. Jsem zvyklá oční krémy s obsahem olejů nanášet na lehce vlhkou pleť, ale to tady absolutně nefunguje a nedá se rozmazat, aniž bych si zbytečně netahala citlivé oční okolí. Za mě tedy produkt nedoporučuji.


Standardní maska

Používám již několik měsíců každý večer. Příjemná maska hutnější konzistence, nepálí do očí a hezky hydratuje, nevtíravá vůně. Balení vydrží dlouho. Nicméně nezaznamenala jsem úbytek vrásek ani zesvětlení kruhů pod očima. Dobrý produkt na běžnou hydrataci, nicméně za tu cenu nesplnil očekávání a změny se nekonaly...


Úžasná

Najít v dnešní době masku, která je skvělá a má přírodní složení, které je úžasné a hlavně, aby byla citlivá i pro oči a nepálily by, je nadlidský výkon něco takového objevit. Ale jedna se našla, která pro mne splňuje veškerá kritéria, která jsem měla. Maska je skvělá, jedinečná. A má výsledky. Je a bude má stálice. Doporučuji všem. Obrovská spokojenost


užasná oční maska

Oční maska je moc příjemná, je to úlně jiné než běžné oční krémy, skvělá konzistence. Jsem zvědavá co přinese z dlouhodobého užívání, ale už teď je mým nejoblíbenějším produktem. Už s denním krémem z tého řady jsem byla spokojená , ale oční maska je velmi překvapila.


Skvělá oční maska

Výborná maska hutnější konzistence, oční okolí je po ránu vypnuté, opravdu vidím po pár dnech používání výrazný rozdíl. Jsem moc spokojená.


Omládnutí očního okolí

Skvělý produkt, žádný oční krém nikdy nic podobného nedokázal, pozoruji omládnutí očního okolí snad o deset let.


You will also love