Abraka dabra - 30 ml

7,88 € Price with VAT Other pack sizes

Koupací olejový elixír bez včelích produktů pro všechna děťátka od narození, ke každodennímu šetrnému mytí celého těla. Vhodný i pro větší dítka a dospělé, kteří ocení malé koupelnové kouzlo.

Malé kouzlo: Po nanesení průhledného elixíru na celé tělo Vašeho andílka se smývá s vodou, ihned se začíná vytvářet jemná bílá mikroemulze podobná mléku. 

Účinné látky: makadamiový olej, arganový olej, levandule úzkolistá, vitamin E, slunečnicový olej

Learn more

Dětská pokožka se vyvíjí v prvních 3 letech života. V tomto období zatím ještě neposkytuje takovou ochranu, jako pokožka dospělého, je dokonce až 5x tenčí!

Nejdůležitější je ochrana pokožky! V raném věku se mazové a potní žlázy teprve vyvíjejí, hydrolipidová vrstva má jinou strukturu než v dospělosti, proto může častěji vysychat. Z toho důvodu je třeba zranitelnou pokožku děťátka chránit, nejlépe přírodními produkty.

Dětský koupací elixír neobsahuje žádný včelí produkt - vosk, med, propolis ani mateří kašičku, a je tedy vhodný i pro ty nejmenší, kteří s těmito produkty zatím nepřišli do styku.

Aplikace

Po nanesení elixíru na celé tělo Vašeho andílka se smývá s vodou, ihned se začíná vytvářet jemná bílá mikroemulze, která efektivně a přitom šetrně smyje nečistoty z povrchu pokožky. Tu nevysuší, naopak jízanechá přirozený kožní film a ošetři ji díky vysokému obsahu makadamiového a arganového oleje. Po osušení je vhodné pokožku Vašeho děťátka ošetřit mastí Šťastný andílek, která jemně ukolébá Vašeho drobečka ke spánku a bude o jeho tělíčko pečovat celou noc.

1. Tělíčko Vašeho andílka je velmi citlivé. Vhodná koupel pro něj by měla mít teplotu jako jeho tělíčko, tedy okolo 37°C. Teplota v místnosti by měla být mezi 22°C až 26°C, aby děťátko neprochladlo.

2. Než začnete miminko koupat, omyjte jeho zadeček a citlivá místečka od nečistot.

3. Hlavičku miminka je nutné podložit jednou rukou a něžně ho pokládat do vaničky, zatímco se hlavička stále opírá o Vaše předloktí.

4. Řádně omyjte všechny záhyby, faldíky a zadeček. Zde se udržuje nejvíce nečistot, které pak andílka trápí.

5. Po omytí elixíru vodou jemně, ale důkladně, osušte Vašeho drobečka osuškou, do které ho pak můžete něžně zabalit.

6. Po koupeli je možné citlivou pokožku Vašeho děťátka ošetřit mastí Šťastný andílek a naladit ho tak ke sladkému spánku.

Ingredients: Macadamia Ternifolia Seed Oil (makadamiový olej), Glycerin (zvlhčovadlo přírodního původu), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Sucrose Palmitate (přírodní emulgátor), Lavandula Angustifolia Oil (levandulový esenciální olej), Sucrose Laurate (přírodní emulgátor), Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej), Alcohol (líh), Aqua (voda), Tocopherol (vitamin E), Coumarin, Limonene, Citronellol, Citral, Linalool, Geraniol (pochází z levandulového oleje)

Celkové hodnocení: 4,80/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 5x

prijemne

Zloženie a konzistencia, levanduľová vôňa sú veľmi príjemné, pokožka ostane vláčna, osobne mi však chýba penivá zložka pre pocit umytia.


A kouzelník opravdu přišel...

Ačkoli je produkt určen zejména dětem, i já jsem ocenila jeho šetrnost. Po rychlé sprše je kůže čistá a tak heboučká, že už ani nemusím použít tělové mléko!


Abraka dabra

Produkt jsem objednala na zkoušku z kategorie "zachraň mě" a byla jsem velmi mile překvapena. Má gelovou konzistenci která se po kontaktu s vodou změní na mléko. Trpím na velmi suchou pokožku a po koupeli s tímto produktem už nemusím použít tělové mléko. Pokožka je po něm úžasně hebká a tečkou za vším je nádherná vůně levandule. Za mě skvělý produkt.


Abraka Dabra-spokojnosť

Krsniatko je ešte malinké babätko, ale z každého iného produktu dostala krupočkový výsyp. Tak som jej objednala vzorku Abraka dabra. Sestra je spokojná, malá sa po ňom nevysypala. Mám rada prírodné produkty.


Šťastný andílek

Zatím jsme s krémem a koupacím elixirem spokojení, krásná vůně, příjemně se roztírá, synovi pomáhá uklidnit exematickou kůži.


You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |ACTICIRE®