Krásné ruce - 30 ml

8,00 € Price with VAT Other pack sizes

Developed for everyday hand care. The selected complex of oils and extracts provide optimal nourishment for dry hands with cracked skin. Organic Sunflower oil is easily absorbed, providing the skin with the necessary vitamin E. Royal Jelly, Sea Buckthorn and Lemon Balm have softening, regenerating and soothing effects. Poppy oil will moisturize dry spots, natural glycerine will provide the skin with balanced hydration.

Learn more

Beautiful hands. The selected complex of oils and extracts provides optimal nourishment for hands with dry skin, cracked spots and backs. Royal Jelly regenerates worn out hands, Sea Buckthorn protects them, the Lemon Balm leaves a beautiful fresh scent on the skin.
The invisible protection which is quickly absorbed and does not leave feeling greasy hands.

Aplikace

Produkt je určen pro každodenní použití. Doporučujeme aplikovat několikrát denně na ruce a paže.

Použití

Suchá a popraskaná pleť rukou, loktů a paží

ACTIVE INGREDIENTS:

Royal Jelly, Sea Buckthorn extract, Lemon Balm, Sunflower oil, Poppy oil, Natural Glycerin.

Celkové hodnocení: 4,91/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 11x

Krém na ruce

Zakoupen pro mamku ke Dni matek. Na druhý den zhodnocen,že po něm má ,,ruce jak hraběnka ". Takže je skvělý!


Skvělý krém nejen na ruce

Příjemně voňavý krém (oceňuji nikoli květinovou, ale svěží, spíš citrusovou vůni) má super konzistenci, krásně se roztírá a nenechává mastný film. Mívám dost suché ruce, navíc myji nádobí ručně, krém opravdu hodně hydratuje, ruce jsou spokojené. Krém mažu i na obličej, většinou na noc.


Funguje

Koupila jsem krém na letišti, protože mám vždy během letů vysušené ruce. Také převážně žiji ve velmi suchém Novém Mexiku, takže bez krémů nedám ani ránu. Krém je velmi hydratační a pokud používán denně, v mém případě před spaním, opravdu budete mít záděrek o poznání méně. Krém se zdá zprvu mastný, ale rychle se vstřebá. Osobně nejsem velký fanoušek vůně. Nejblíže bych vůni přirovnala k verbeně, ale bohužel to skoro voní až zkaženě. Krém jsem vypotřebovala, ale zkusím příště krém na ruce s jinou vůní.


Nejlepší krém na suché ruce

Hlavně v zimě a na podzim trpím na suché ruce a tento krém mi neuvěřitelně pomáhá. Navíc mi moc voní. Doporučuju.


Krém

Supervoňavý krém na ruce, vynikající záležitost.


Krasne ruce

Zatím nevím je určeno na Vánoce . Ale balení dárku je míč krasne, zaslali i balíčku papír a stuhu na zabaleni. Vyzkoušela jsem zatím vzorek Havlikuv přírodní zázrak a musím říct, ze paráda . Pokud funguje tohle tak další produkty budou super .


Super

Příjemná vůně, pěkně zabalené byla jsem s balíčkem i produktem velmi spokojená


Hodnocení

S produkty jsem jako vždy spokojen-maximálně. Navíc balení, které potěší. Jednoduše - výborné.


Jsem nadšená

Havlíkova kosmetika se ke mně dostala jako dárek, vyzkoušela jsem jí a nechci jinou, hned jsem si doobjednala další produkty a budu zkoušet časem další, takže doporučuji. Kdo má rád přírodu tak bude určitě spokojen, krásně voní a obaly jsou vychytané, nešaháte si např. do krému, za mně 100 %. Děkuji


Jenny81

Krém je úžasný, všem doporučuji, krásně
voní a pěkně zjemní ruce...


super krémík

úúúžasný krémík, jako vše od této kosmetiky


You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |ACTICIRE®