Krásné ruce - 300 ml

41,84 € Price with VAT Other pack sizes

Developed for everyday hand care. The selected complex of oils and extracts provide optimal nourishment for dry hands with cracked skin. Organic Sunflower oil is easily absorbed, providing the skin with the necessary vitamin E. Royal Jelly, Sea Buckthorn and Lemon Balm have softening, regenerating and soothing effects. Poppy oil will moisturize dry spots, natural glycerine will provide the skin with balanced hydration.

Learn more

Beautiful hands. The selected complex of oils and extracts provides optimal nourishment for hands with dry skin, cracked spots and backs. Royal Jelly regenerates worn out hands, Sea Buckthorn protects them, the Lemon Balm leaves a beautiful fresh scent on the skin.
The invisible protection which is quickly absorbed and does not leave
feeling greasy hands.

ACTIVE INGREDIENTS:

Royal Jelly, Sea Buckthorn extract, Lemon Balm, Sunflower oil, Poppy oil, Natural Glycerin.

Celkové hodnocení: 5,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 11x

Můj oblíbený

Bez krému Krásné ruce se už pro jeho nádhernou vůni nedokážu obejít :) Je velice příjemný - ruce jsou hebké, lehce se vsakuje, pokožka je promaštěná přesně tak, jak je potřeba. I můj partner, když si s ním natřel ruce, pochvaloval si jeho vůni :)


Pecka

Měla jsem opravdu hodně popraskané ruce, sucho mezi prstama a pod nehty a kolem nehtů úplně vysušená kůže, už jsem použila všechno možný a nic nefungovalo, vždy to tak mám na zimu a tak jsem zkusila koupit tenhle krém a naprosto úžasný! Ruce jako miminko ???? děkuji za úžasný produkty! Masky, krémy no všechno je pecka. Děkuji a doporučuji, koupím zas


Sonya

Proste super, pozivam uz 3 roky!


Topča

Krém krásně voní po meduňce, je skvělý na suché ruce. První balení jsem dostala jako dárek a již mám třetí. Bezvadná je také pumpička jako dávkovač. Mohu jen doporučit.


Krém na ruce

Krém krásně voní, ruce jsou po namazání krásně hebké, skvělý na suché ruce, velká spokojenost.


Krém na ruce

Supr krém na suche ruce. Mohu jen doporučit.


Naprostá spokojenost, jako vždy

Příjemné jednání, rychlé dodání, kvalitní produkt :-) Rozhodně nakoupíme znova :-)


Záchrana kůže zničené desinfekcí

S nástupem nutnosti desinfekce rukou jsem měla po pár dnech absolutně zdecimovanou kůži na rukou. Byla suchá, popraskala mi na kloubech. Ruce jsem mohla používat místo smirgl papíru. Krém Krásné ruce zapůsobil zázračně hned po první aplikaci. Po celém dni neustálého mytí rukou jsou ruce sice stále suché, ale když krém aplikuji na noc, nebo se mi jej podaří nechat působit přes den delší dobu, výsledek je perfektní. Navíc ta nádherná vůně meduňky. Za mě to byla opravdu dobrá investice do velkého balení.


Krasne ruce 300

Jsem velice spokojen


Krásné ruce,ranní maska

Objednala jsem opakovaně, spokojenost. "Krásné ruce" - mám citlivou pleť, v kombinaci s relipidačním krémem jsem spokojená. Samotný krém "Kráné ruce" mi hloubkově nevyživí pleť (dál mě pálí kůže), ale nádherně voní a pleť na povrchu je hebká.Tento problém mám s většinou jiných krémů na ruce. Po krému "Krásné ruce" jsou ruce vnějškově krásně pěstěné. Nevím, zda by po delším natírání jen tímto krémem, pálení kůže "v hloubce" kůže zmizelo, protože nevydržím nenamazat i druhým krémem, který mám osvědčený.
Ranní maska - příjemně nastartuje pleť po noci, nemám potíže s mazem ani akné, takže nemohu posoudit, jak maska působí na tyto problémy. Na mé citlivé pleti musím hlídat přesně čas - max. 3 minuty, jinak začervenání.


krasné ruce

Neznám nic lepšího! Už několik let jsem měla v chladném období problémy s popraskanyma rukama a to až do krve. Zkusila jsem spoustu krémů i těch hojivých z lékárny. Nakonec mi pomohl krém Krásné ruce a to ho používám jen na noc. Ruce jsou hebke a opravdu krásné. Moc děkuji Havlíkově apotece za skvělý výrobek. A abych nezapomněla krasně voní


You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. For men
  3. |Body and hair