Mycí gel na ruce - 300 ml

10,37 € Price with VAT

Everyday care for your hands

Learn more

Hand wash elixir. Domestic herb extracts beneficial for tired, irritated, dry and cracked skin. The combination of Nettle and Honey extracts, which are the main active ingredients, together with Grapefruit and Rosemary essential oils create a pleasant emulsion for the daily care of your hands.

ACTIVE INGREDIENTS:

Nettle extract, Honey extract, Rosemary essential oil, Grapefruit essential oil, vitamin E.

Celkové hodnocení: 4,67/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 6x

Naprostá spokojenost

Kosmetiku z Havlíkovy Apotéky jsem si zamilovala na první nákup. Všechno od komunikace obchodu, balení až po samotné produkty naprosto perfektní. Zatím mám ozkoušený Jemný mycí elixír na tělo s rakytníkem, rozmarýnem a grepem; krém "Krásné ruce" a Mycí elixír na intimní partie. Aktuálně se těším na další, opakovanou zásilku a nově také na Cibulovo fazolový šampon na světlé vlasy.


Dokonalost

Mýdlo krásně voní a mytí je s ním příjemné. :)


Mycí gel na ruce

Jsem atopik a mám velmi citlivé ruce, kdy nesnesu jakékoliv tekuté mýdlo a tento mycí gel bohužel není výjimka. Přecházím tedy na klasické mýdlo.


Spokojenost

skvělé voňavé mýdlo


Dokonalost

Mycí gel na ruce - nevysušuje, naopak krásně hydratuje a příjemně voní.


Obchod a produkty

Opakovaná objednávka z obchodu. Rychlé doručení. Široký výběr produktů pro každý typ pleti. Osobní zkušenost: Pramen krasy, Krásná pani, Pečující a čistící ranni maska, Hroznový olej. Všechno funguje naprosto na jedničku.


You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. For men
  3. |Body and hair