Sprchový gel Jsi krásná a milovaná - 200 ml

13,35 € Price with VAT

Celkové hodnocení: 5,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 2x

Sprchový gel Jsi krásná a milovaná

Jak jsem se dočetla v "Letních novinách z naší apotéky", posláním Havlíkovy apotéky je dělat radost. Tak to je přesně to, co mi tento obchod dělá každým balíčkem, který dostanu. Všechny zásilky jsou totiž pečlivě zabalené v jemném balícím papíru, aby se cestou nepoškodily a navíc voní hned po otevření krabice, kde je vše úhledně zabaleno a svázáno ozdobnou pentličkou. To je jako z pohádky. Už jenom kvůli tomu si v tomto obchodě objednávám kosmetiku, která mi pomáhá přesně tak, jak je napsáno v popisech.
Sprchový gel "Jsi krásná a milovaná" je úžasně voňavá, jemná a příjemná mycí věc, kterou si každá žena zpříjemní tu chvilku o samotě, kdy si může vychutnávat pocit "tady a teď". :-) Opravdu jsem velice spokojena a musím říct, že filozofie "naší apotéky" splňuje své poslání a dělá mi radost. Děkuji za to.


Nádherná sladká vůně

Člověk by si řekl, že je to drahý sprchový gel, ale stojí za to! Pokožka je nádherně hydratovaná a hebká. Je to i pro Havlíka netradiční sladká vůně, která je opravdu nádherná. Určitě koupím znovu.


You will also love