Seductive Glance of the Beautiful Courtesan - 10 ml paper packaging

  34,20 € Price with VAT Other pack sizes

  The seductive glance of the Courtesan will charm you. It pampers the eye area with love, hydration, and the active ingredient EPS Seafill. It smoothes wrinkles and relieves fatigue caused by air conditioning or a computer screen.

  RESULTS: Within 15 minutes, your eyes will be revived, brightened and relaxed. Once you add a smile, you will be irresistible. The cream is also suitable for fine wrinkles around your mouth, so you don't have to stop smiling.

  ACTIVE INGREDIENTS:
  EPS Seafill originates in marine plankton. It can attach itself to collagen fibers in between skin layers and smoothen out the skin. Macadamia oil, Sea Buckthorn and Lemon Balm will gently pamper your delicate eye area.

  Celkové hodnocení: 5,00/5
  0 1 2 3 4
  Hodnoceno 4x

  Nejlepší oční krem

  Nejlepší oční krém, který jsem kdy zkusila. Stačí opravdu malé množství, měla jsem i dražší, ale co se týká aplikace- vstřebání množství je nej, a oční okolí opravdu vypadá lépe. Na to, že mi je 40 kolem očí moc vrásek nemám. A díky tomuhle krému mě oční okolí vypadá ještě lépe vrasky jsou vidět minimálně...


  Krásná kurtizána - Svůdný pohled

  Používám hlavně na okolí očí a obočí, lepší krém neznám. Vřele doporučuji!!!


  Krásná kurtizána - Svůdný pohled

  Jako atopik hodně oceňuji vyživenou pokožku a zbavení se pocitů pnutí. Jemné mimické vrásky to krásně vyhladí, pleť je mnohem jemnější. Užívám ho už minimálně rok a půl a jsem maximálně spokojená.


  Krásná kurtizána - Svůdný pohled

  Luxusní oční krém! Rozjasňuje a svěží takto vydrží po celý den. Rozhodně doporučuji. Kupuji znovu.


  You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |ACTICIRE®