Cibulovo fazolový kondicionér - 5 ml

1,84 € Price with VAT Other pack sizes

Hair conditioner for sealing hair and improving hair quality. Boosts volume

Learn more

Bean and Onion Extract Hair Conditioner. Hair conditioner for improving the quality of hair, sealing damaged hair structures, helps with detangling, and reduces static hair which causes tangles. The conditioner contains the active conditioning ingredient JAGUAR® C-17, egg yolks, and Argan oil.

The organic hair conditioner contains oil extracts, adzuki bean extract, JAGUAR® C-17, sea buckthorn extract, egg yolks KARKADE and Argan oil.

Ingredients:Aqua, Ceteanyl Alcohol, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Zea Mays Starch, Propanediol, Argania Spinosa Kernel Oil, Dried Egg Yolk, Allium Cepa Bulb Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Hippophae Rhamnoides Frit Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Socium benzoate, Cesalpinia Spinosa Gum, Algin, PCA Glyceryl, Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Socium Phytate, Alcohol, Citric Acid.

Celkové hodnocení: 1,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 1x

Nic moc

kondicionér není nic moc, nehydratuje čili vlasy pak hrozně elektrizují, je ho děsná spotřeba, pro neodbarvované vlasy, které nic nepotřebují je to jakš takš ok, ale jak řikám vlasy pak elektrizují, pro odbarvený to je samozřejmě uplně k prdu, velikost vzorku je směšná to nevystačí ani na jedno použití a to s produkty velice šetřím, samotné balení bych hned změnila, mini tubička s mini víčkem na mytí vlasů to opravdu není ani za mák praktický, cena přemrštěná...celkově kondicionér není vyloženě hrůza odpad ale taky žádný zázrak, zkrátka neurazí nenadchne, ale zde se hodnotí vzorek a ten je hroznej balenim a velikostí


You will also love