Cibulovo fazolový šampon na světlé vlasy - 15 ml

1,84 € Price with VAT Other pack sizes

Shampoo for improved hair growth, density and increased shine of blonde and fair hair. Strengthens and firms light hair.

Learn more

Bean and Onion Extract Shampoo for Light Hair. Shampoo for growth, density and increased shine of light hair. Strengthens and firms light hair. The shampoo contains the active ingredients CRESSATTINE® - extract of nasturtium and watercress, KARKADE - hibiscus extract, which enhances shine and extracts from beans and onions and with chamomile for enhancing light hair colors.

Ingredients: Aqua, Coco Glucoside, Socium Coco-Sulfate, Honey, Propandediol, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Allium Cepa Bulb Extract, Allium Cepa Extract, Vigna Angularis Seed Extract, Nasturtium Officinale Extract, Tropaeolum Majus Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panthenol, Tocopherol, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid, PCA Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid.

Celkové hodnocení: 4,83/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 6x

Wooow

Hned první umytí na mě udělalo dojem. Stačí málo, ne jako u jiných přírodních šampónů, aby pěnil. Po oschnutí mi vlasy přijdou čistější než obvykle po jiných šampónech, hebčí a pevnější.
Zřejmě už za jiný nevyměním.


Skvělý šampon

Šampon je skutečně skvělý a jeho použití je na kvalitě vlasů hned znát. Objednala jsem si na zkoušku malé balení a objednávám velké.


Malé množství stačí

Řekla jsem si, že nejdříve vyzkouším jen malou lahvičku. Myslela jsem, že vystačí tak max na 2x, ale těchhle 15 ml už mi vystačilo na 4 umytí a pořád zbývá. Od jiných značek přírodní kosmetiky jsem u šampónů zvykla, že je třeba dát větší množství a tak jsem postupovala stejně i tady. Když jsem ale viděla to množství pěny, při další mytí už jsem vážně použila množství o velikosti tak 2 kuliček hrášku a úplně bohatě to stačilo ( a to mám vlasy hodně vlnité a dlouhé pod lopatky). Nebojím se říct, že 15 ml by vystačilo i na možná až 8 umytí (kdybych to při prvním použití s množstvím nepřehnala ????)

Vlasy jsou po umytí krásně lesklé, a vlasy mi opravdu připadají v lepším stavu, dokonce i konečky, které už brečely po ostříhání (ale se zavřenými kadeřnictvími prostě smůla) se krásně zacelily. Příště objednám velkou láhev. Naprosto spokojená a nadšená.


Spokojenost

Se všemi výrobky jsem opravdu spokojená.Mám jemné vlasy a cibulovo fazolový šampon vlasy nezatíží. Jsem velmi spokojená:-)


HPA

Havlíkovu přírodní apotéku používám déle než dva roky. Vyzkoušela jsem už mnoho produktů a jsem nesmírně spokojená. Nejvíc jsem si zamilovala celou řadu Vlasového opraváře.


Nadšená

Ano takto nadšená jsem byl už s prvním balíčkem. Nádherně zabalený se vzorkem a krásným dopisem. Ještě víc jsem nadšená z výrobků, doslova jsem vaší kosmetice propadla. Jediné co bych ještě uvítala by byla zákaznická (věrnostní) karta, třeba i jen s malinkou slevičkou. :)


You will also love